Kolko max za vino?

1mini2

Ja by som sa s takou oslavou proste nehrala :D Jednoducho kupim alkohol jednej znacky a hotovo. Nie si robit taketo starosti :D Dopredu na to upozornim, no a ked sa niekomu nepaci, tak nech si donesie vlastne obcerstvenie a hotovo :D

perla

Vieš čo, nakoniec sa nám oslava presunula, nie všetci sú úplne fit, takže sme sa rozhodli, že to radšej dáme na inokedy. Je to rozumnejšie riešenie ako keby nás tam má byť polovica :D
Stanka292, ale tak ono sa to zakaždým dá nejak vyšpekulovať, tiež rozmýšľam už dlhší čas nad tým, aký alkohol zvoliť, väčšinu rodiny odhadnúť viem, no s ostatnými to bude horšie.

stanka292

ja nerada riesim oslavy prave kvoli tomuto, ze proste neviem kolko coho kupit, kedze kazdy pije nieco ine, no je to fakt narocne zosuladit to tak, aby to kazdemu vyhovovalo :D

perla

Oslavu budeme mať síce až v novembri, nechcela som to nechať na náhodu, radšej riešim takéto veci v predstihu, chápeš:) Vy už máte zrejme po nej, tak by ma zaujímalo, že ako to nakoniec dopadlo?:)

mircok

a vy mate kedy tu oslavu presne? my sice az v oktobri, ale aj tak si myslim, ze tie pripravy netreba podcenit, moja rodina si potrpi a kazdopadne treba mysliet najma na ten alkohol, kedze u nas na kazdej oslave tecie potokom :D ale to je tak asi vsade.

perla

To je pravda, najlepsie to spravit tak. Ved je kopu inych veci, ktore treba pri oslavach riesit, tak aspon toto chcem povazovat za vybavene. Jedna znacka a hotovo. Z kazdeho druhu po par kusov, vsetci budu stastni a ja tiez. :-D

mircok

perla ja takisto chystam oslavu a musim povedat, ze vino som este nestihol poriesit. vsetci okolo mna su vinari, ja takisto vinko mozem, ale pijem len biele, takze o ostatnych vela neviem. kazdopadne by som chcel jednej znacky nakupit vsetky druhy a budem to povazovat za vybavene a nie rozmyslat o znacke pri kazdom druhu vina.

perla

No budeme to musiet aj my vyriesit podobne, kedze nechcem sklamat nikoho :-) Nech nikto nie je ukrateny, chcem, aby sa kazdy citil fajn a pil to, co mu chuti. A zvyknes kupovat zakazdym jednu znacku alebo to striedas?

hellkazuza

perla my sme mali tiez pred dvomi mesiacmi vacsiu oslavu, nemali sme sice tolko ludi, ale takisto bolo potrebne zaobstarat vino. u nas bol presne problem s tym, ze kazdy pije uplne iny druh :-D tak sme objednali po par kusoch z kazdeho - ruzove, biele, cervene, bavili sme sa do rana bieleho a vypilo sa uplne vsetko :-)