Kolko max za vino?

ramicha

Niekedy 10€, niekedy nedam viac ako 5 :D To skutocne zalezi od okolnosti a takisto aj ci je to na nejaku specialnu udalost, prilezitost, ci idem gratulovat a veci podobne.

stanka292

a kolko ste takto ochotni dat za jednu flasku vina?:) viem, ze kazdy to ma inak, niekto si potrpi, niekto vobec, ale zaujima ma to cisto zo zvedavosti.

kotros

tak to si jeden z mala chlapov, co poznam a piju vino, vacsinou mam okolo seba pivkarov :D tiez by som uvitala, keby si ten moj raz za cas dal takto pohar vina so mnou, ale nie. pride mi, ze sa celkom aj vyznas, tie lepsie vina budu asi zrejme prave tie suchsie, vsak? take su kvalitne, ci sa mylim?

romcok

Tak ono sa da samozrejme o vine aj vela naucit, pokial mas zaujem. Mna take veci zaujimaju a bavia, chodievam obcas aj na kadejake ochutnavky vina, cize toto je uplne pre mna :)

pisticka

tak jasne, vsak ja takisto poznam ludi, ktori si fakt ze potrpia na kvalitne vinko. to su uz taki fajnsmekri by som povedala:) ja osobne sa vsak do vina velmi nevyznam, takze aj ked sa v nasej partii vedie debata na tuto temu, tak som viacmenej ticho :D

romcok

Tak ja osobne som napriklad ochotny do vina investovat aj viac, pokial viem, ze bude chutovo dobre a kvalitne. Ale tak zase na druhej strane uz som pil aj fest drahe vino a mne osobne vobec nechutilo, takze ani ta cena jednoznacne nie je zaruka.

kotros

konkretne toto som este nepila, tiez mam ale radsej take skor polosladke ako len suche, to mi velmi nejde na chut, neviem:) vyskusam ale istotne.

darrianna

Presne ako hovoríš, koľko je druhov vína, tak aj ľudí :D Každý máme iné chute. Treba skúšať a sama zistíš, aké ti najviac chutí. Mne osobne najviac šmakuje toto polosladké. Každý má však rád niečo iné :-)