Kolko max za vino?

silvusiq

Čo ja viem, podľa mňa keď za to víno stojí tak nech stojí aj viac ako 4 eurá, nie som nejaká žgrloška na toto. Napríklad také elesko, má podľa mňa primeranú cenu na to aké je to víno. A veľa ďalších podobných :)

lukco85

VED TO SOM PRESNE AJ JA PISAL, ZE PROSTE CENA MOZE BYT NIEKEDY ZAVADZAJUCA, AJ KED NEVRAVIM, ZE KAZDE DRAHSIE VINO MUSI BYT ZLE A NAOPAK

Mravcik

Cena vína nemusí hneď odrážať jeho kvalitu a chuť. Niekedy aj víno z Lidlu je lepšie ako nejaké 20 eurové. Samozrejme ja už mám svoje vína, ktoré si pravidelne zaostarávam. Objednávam ich z internetu, konkrétne z tejto stránky drinkexpert.sk (zľavu nájdete tu www.kodino.com ). Najdrahšie z týchto vín stojí 30 eur, to je taký strop, ktorý som ochotná dať za víno.

olejina

tak to je kazdeho nazor. akoze mozu byt nejake vynimky ale ja mam doteraz skusenosti, ze proste ked si clovek za to vino priplati tak je aj dobre. len ide o to, ze nemusi kazdemu ta chut sadnut vies ako, ani to nemusi byt tak, ze to vino je zle ale kazdy mame ine chutove pohariky

lukco85

PODLA MNA SA KVALITA VINA NEMUSI AZ TAK ODRAZAT NA JEHO CENE. CHCEM TYM POVEDAT, ZE AJ LACNEJSIE VINO MOZE BYT DOBRE A ZASA NAOPAK, ZE DRAHE NEMUSI CHUTIT KAZDEMU

zdravienko175

ja som narazila asi pred dvomi rokmi na jednej svadbe na elesko, to mi zachutilo tak som si ho potom zacala kupovat normalne domov a odvtedy ked kupujeme vino tak od nich. u nich stoji flaska tak okolo 10 eur, niektore menej, niektore viac, mas tam toho vela na vyber ale nie je mi to vobec vela ked viem, ze za to to vino stoji. kazdy ma asi ine priority, ja nepijem vino casto ani celkovo alkohol takze ked uz tak si proste kupim trosku lepsie :)

lalinka12

ak je to dobré víno tak nemám vôbec problém s tým dať za víno aj viac. hlavne mám rada ak je to napríklad slovenské víno, také sa snažíme kupovať najviac

Charles Bukowski

Súhlas, v Lidli maju dobre vína, len si ich treba naštudovať. Biele, cervene, ruzove... Celkom fajn sú tie z Kalifornie co maju, nejak 2-3-4€.
Vacsinou cez dvacku dam za bourbon. No a ak mam chut na vino tak tiez Lidl alebo si kúpim Mullera biele v jednote za 5€. Ale vacsinou je u mma v chladničke Jim Beam :D

anria 44

aj skuseny vinar povie ,ze nie vzdy lacne vina su lacne , ja teda osobne teda pri slovenskych vinach tuto skusenost mam , tam naozaj cim lacnejsie tym hnusnejsie ! ale kupujem si talianske vina v bille flasa stoji 2€ ! dokonca som ho naliala kamaratke ktora lacne vina len tak nevypije ,a nesmierne jej chutilo ,myslela si ze som otvotrila drahe vino ! nechcela mi verit ze stoji 2€ ! takze nie vzdy je to o cene !

Charles Bukowski

Fľaša: max 30€ (vodka, gin, whisky, bourbon, vino)
Jedine ze to je špeciálna príležitosť a k tomu mám depresie a sebadestrukcne nalady, tak dam aj viac (stáva sa velmi zriedkavo)

Pohár (2dcl): max 5 ak viem, ze si dam len 1 pohár. max 3 ak viem ze vypijem cely demizon