Kolko max za vino?

zuzimulka

ano to som uz aj ja zazila, chcela som od slecny ladove vino a ona na mna pozerala, absolutne nevedela co chcem :D :D ale teraz ked su vsetky obchody zatvorene, nie je sa velmi s kym radit ohladom vyberu :/ tak kupujem len overene vina, no chcelo by to nejaku zmenu

dadusdus

Ja si rada nechám poradiť, keď ten človek vie čo predáva , tak je to super. No narazila som aj na babu čo o víne vedela ešte menej ako ja a myslím, že takí by tam pracovať nemali :)

zuzimulka

dakujem za podporu, citila som sa divne ked mi to povedal, pretoze ja mam na to iny nazor. on si tiez sa rad pivo, ked ma chut a vypije ho viac ako ja vino :) ak sa mozem opytat ake vina preferujete? z tesca alebo radsej si nechate poradit vo vinoteke?

humienka5

ja si davam tiez vecer pohar vina, neopijam sa ani nic podobne. chodim len do prace a domov, potrebujem aspon nejaky druh vypnutia hlavy. nepridem si ako alkoholicka a rozhodne ani ty ;) ako pise, vino je v istej miere prospesne, nie len organizmus, ale aj na psychiku :)

tibco48

ja som sice abstinent, no hento mi rozhodne ako alkoholizmus nepride. a je vedecky dokazane ze vino v malo mnozstve posobi na organizmus pozitivne :)

zuzimulka

ahojte, vidim , ze sa tu bavite o vine, chcem sa vas teda opytat.je normalne , ze ma priatel nazval alkoholickou, ked si dam vecer 2 deci vina? viac nevypijem,mam stresujuce zamestnanie a akosi som zvykla dat vecer vino a potom idem spat.

dadusdus

Tak, ale povedzme si otvorene Elesku sa len ťažko odoláva :) No nie? Niet piatkový večer bez fľase vína, po týždni v práci sa to stal našim večerným relaxom, keď už je všetko zatvorené :/

humienka5

vyskusam, teda ak sa rozdeli, zase mal blbe reci, ze kolko vina a naco, ci chystam oslavui, a bla bla. potom som mu vysvetlila ze je to aj pre sestru :) a ked som mu vytiahla musty tak bol spokojny :) ale vinko sme si spolu so sestrou vychutnali :)

humienka5

objednala som vino a prihodila aj 2 musty od nich. aby muz nepindal, ze na neho nemyslim, on abstinent vkuse pinda ked si objednavam vina

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.