Kolko max za vino?

mircok

a vy mate kedy tu oslavu presne? my sice az v oktobri, ale aj tak si myslim, ze tie pripravy netreba podcenit, moja rodina si potrpi a kazdopadne treba mysliet najma na ten alkohol, kedze u nas na kazdej oslave tecie potokom :D ale to je tak asi vsade.

perla

To je pravda, najlepsie to spravit tak. Ved je kopu inych veci, ktore treba pri oslavach riesit, tak aspon toto chcem povazovat za vybavene. Jedna znacka a hotovo. Z kazdeho druhu po par kusov, vsetci budu stastni a ja tiez. :-D

mircok

perla ja takisto chystam oslavu a musim povedat, ze vino som este nestihol poriesit. vsetci okolo mna su vinari, ja takisto vinko mozem, ale pijem len biele, takze o ostatnych vela neviem. kazdopadne by som chcel jednej znacky nakupit vsetky druhy a budem to povazovat za vybavene a nie rozmyslat o znacke pri kazdom druhu vina.

perla

No budeme to musiet aj my vyriesit podobne, kedze nechcem sklamat nikoho :-) Nech nikto nie je ukrateny, chcem, aby sa kazdy citil fajn a pil to, co mu chuti. A zvyknes kupovat zakazdym jednu znacku alebo to striedas?

hellkazuza

perla my sme mali tiez pred dvomi mesiacmi vacsiu oslavu, nemali sme sice tolko ludi, ale takisto bolo potrebne zaobstarat vino. u nas bol presne problem s tym, ze kazdy pije uplne iny druh :-D tak sme objednali po par kusoch z kazdeho - ruzove, biele, cervene, bavili sme sa do rana bieleho a vypilo sa uplne vsetko :-)

perla

Aktualne riesime velku oslavu, ktora sa ma uskutocnit v septembri, bude nas tam okolo 60 ludi. Tvrdy alkohol neriesime, ten uz zaobstarany mame, ale obraciam sa na Vas s otazkou, ake vino by bolo najvhodnejsie zaobstarat?Kazdy ma rad ine a chceli by sme to vyriesit tak, aby boli spokojni vsetci.

anitka30

pisticka podla mna to tak ide ruka v ruke, ze nieco ti aj znami poradia, nieco mozno ty objavis v obchode, vies ak su letaky a ta zaujme tak vyskusas :)

pisticka

bronimira a ako si prave na toto natrafila? niekto ti odporucil alebo si vedela, ze toto je povedzme chutou a aj tou cenou ok? :)

bronimira

Grilda05 to je Elesko :) Cenovo super ale tak samozrejme co sa prichute alebo ako to nazvem odrody tyka to uz asi kazdy nech si najde to svoje ktore by chutilo :)

Sammy

Svetlinka joj presne akurat sme aj my vcera boli na nakupe :) Este sme aj nejaku akciu vychytali tak sme si nakupili niekolko flias no reku no a co :D To tak dobre presne vychladene padne :)

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.