Kolko max za vino?

romcok

No to je fakt :-D Ale zase kolko toho alkoholu potrebujes? Vsak staci, nech je daka zasoba, len ked sa blizi nejaka prilezitost, no nie?

zlatikaa

No vsak akoze aj ja mam vo svojom okoli neskutocne narocnych ludi, co sa alkoholu tyka, ale u nas - v nasej domacnosti takto veru nefungujeme, vsak by sme skrachovali pri tom mnozstve, co sa vypije
:-D

zdeni_richta

neviem, tak ono niekomu záleží aj na tom, koľko dané víno asi stojí, niekto proste nerád utráca za podobný sortiment extra veľa peňazí a niekto zase dáke lacné víno nevypije. :-)

romcok

ale to zase nie je celkom tak :) to je uplne individualne by som povedal. ja uz dlhsie pijem jednu znacku a vobec by som nemenil :-D ked sa ti zaziada po zmene, tak jasne, ale ked ti nieco vyhovuje cenovo aj chutovo, tak naco robit zmeny zbytocne :)

zlatikaa

no ved tiez som bola taka, ze mi nic nechutilo, ale nahodou som nadabila na jedno vino od Eleska (isla som do obchodu po nieco uplne ine :-D) a dost mi zachutilo. myslim si, ze to tak ma kazdy, ked si nieco oblubi, tak potom kupuje len to :)

zdeni_richta

kde aké čo?:) podeľ sa, ja víno celkom môžem. predtým som nezvykla piť vôbec, ani pivo, ale zistila som, že občas to skutočne potrebujem :-D

zlatikaa

Joj veru, aj mne sa uz neraz podarilo natrafit uplnou nahodou, ze som len vyskusala kupit bez toho, aby som vedela, ake bude. Bolo lacne a vyborne.