Kolko max za vino?

kajomija

zemlicka32 vies co u mna je to skor tak ze asi zalezi ze ake to je, alebo teda ked viem ze ho rychlo dopijem tak si ho nedavam do chladnicky aj ked viem ze akoze by sa malo davat ja neviem biele kvoli nejakej tej teplote ale mne ti to nechuti studene :D

zemlicka32

Zaujímalo by ma, že keď si kúpite vínko, hocijaké, a otvoríte ho a nedopijete - dávate ho automaticky do chladničky? Je to akože nutné, prípadne sa to líši podľa ja neviem kvality, značky vína?

zuzimulka

sihkira tak ci to nie je aj o tom, ze ano ma na to tak sa chce ukazat :) ved su aj taki ludia, nevadi :) ale hej zase tiez radsej take pijem, ktore viem ze su aj tak kvalitne a su normalne cenovo dostupne pre kazdeho :) ze pri nich netreba preratavat kazde euro pomaly.

sihkira

marge1987 joj ale tak to by si sa cudovala lebo mam znameho ktory si ide prave tie najdrahsie vinka ako sa to hovori :) tiez nechapem ci to rozdava a kde na to berie a hlavne ci mu to chuti :D

majuskad

svetla777 ano presne, to som teda uz aj vyzistila alebo videla, ze proste nestoji to za to vyhadzovat peniaze za vina, ked clovek jednak nieco nema ani overene ako chuti a teda za tu cenu by som mohla mat ine veci, takze pekne to co mi chuti a cenovo dostupne :)

Svetla777

zdravienko175 hej asi tak, my tiez ked pozerame v obchode jednotlive ponuky akoze vseobecne vin, tak sa niekedy az chytam za hlavu ze aku sa ceny.

marge1987

Zdravienko175 a kde ho zvyknes kupovat? :) Asi normalne v obchode by sa dalo najst predpokladam ze? :) Tak najdu sa aj taki co im je to asi jedno kolko daju za vino ale teda tiez patrim k tej skupine co kludne lacnejsie dostupnejsie a povedzme rovnako chutne :)

zdravienko175

siruma a chutne znamena, ze teda ake ty mas rada? sladke alebo skor suchsie? :) mam kamoska ktora napriklad len sladke stale pije :D my kupujeme od Eleska rozne podla toho teda aj na ake natrafime, takze to striedame :) tak to ani ja tak nepreferujem, zbytocne predrazene a clovek ani nevie co si kupuje vlastne.

siruma

a aké ste teda spomínali? ani neviem či som zachytila, že by ste mi dali typ aj na nejaké chutné, ale nie zase cenovo nedostupné :) tanickam14 presne ako si napísala, veľa peňazí niekedy a za málo muziky, tak veru nemám v obľube.

tanickam14

Zuzimulka ved ako su aj taki ludia co si potrpia, ale veru ako mne to pride zbytocne vyhadzovat tolko penazi za drahe vino a este ak mi nebude chutit by ma porazilo. No a ake si kupujete? Daj tip mozno poznam :)