Kolko max za vino?

mon12ika

Tak ja skôr preferujem také vínka, ktoré mi nevybielia peňaženku :D A zároveň ani nie sú nejak ťažké na žalúdok, lebo toto je jedna z "potravín", ktoré mi nerobia dobre, ak nevyberiem poriadne.

alanitka

a akoze mi chces povedat, ze vsetky mas zakazdym plne? :D vypijes flasku a hned bezis do obchodu kupit novu, aby si v stojane nemala prazdne miesto? :D to sa mi teda nechce verit. mne by sa toto stale veru riesit nechcelo. chapem, ze to lepsie vyzera, ked je to plne, ale akoze vobec nie, mam aj inu robotu predsa :D

romanusaa

mozno aj nejaky stojan na vino by nebolo od veci si zaobstarat :D tiez toho u nas doma nemame malo, tych flasiek mame fakt doma nespocetne mnozstvo.

bia554

no akoze by si neverila, ale my tam mame fakt ze rozne druhy. najviac asi od eleska, na to si dost potrpime. najhorsie ale je, ze sa nam to fakt neustale kopi :D akoze vieme si otvorit flasu vina aj sami len tak ked sme doma vecer, ale to sa nestiha pit :D

bia554

no to keby si videla nasu pivnicu. to velakrat mam problem tadial prejst. a co sa prazdnych flias tyka - to ani nekomentujem. som zvedava, kedy sa to zmeni :D ak vobec. stale sa to tam kopi, a to ani neviem preco, nie ze by sa to nejak stihalo minat, to vobec :D len sa dokupuju stale dalsie flase alebo ked dostaneme, tak sa daju automaticky do pivnice.

huchla

ja zasoby napriklad vobec nerobim. naco? zakazdym si kupim, ked treba alebo sa proste nieco rysuje. sviatky si pamatam, na tie nezabudam a pripravene mam pekne pre kazdeho :)