Kolko max za vino?

samija

presne tak.za mna su top take vina ako palava, chardonnay, marina a podobne. pri tych zostavam a siaham po nich tak povediac automaticky, ze ani nepremyslam :) ked idem niekomu gratulovat, tak detto.

grilda05

A co je teda u teba ta klasika? Ked toto pocujem v spojitosti s vinom, tak prve, co mi napadne, je jedine dake suche a nesumive.

samija

ten, kto zakladal temu si evidentne neuvedomil, ze kazdy jeden clovek je ochotny utratit ine mnozstvo penazi a kazdy je inak setrny :-) niektori sa rozhadzuju, taki si to asi dovolit mozu, co nevedia co s peniazmi :D ja zostavam pri klasike.

perla

No veď jasné, že nie. Ja také vína ani nedostávam napríklad, nie ešte aby som si také sama pre seba kupovala :-D

tibco48

no tak ale tiez si nekupis 100€ vino len preto, lebo je drahe a chces oslavovat. pokial ti nechuti, tak nemas preco vobec po nom v obchode pozerat.

simranka54

ono raz za cas preco nie :) niekedy, ked je specialna prilezitost, tak si takisto doprajeme :) nie stale, ale obcas aj take treba podla mna.

kubita

a to drahe vino si akoze kedy zvykla kupovat? len tak ze ste si otvorili vecer ci niekomu podarovat alebo ako? kedy sa to hodi?

Irmanka

no to vôbec už dávno neplatí takáto teória :D dá sa vyčarovať aj za málo veňazí veľa muziky :D ono možno niekedy aj prehliadneš v obchode, ale je to škoda. zvykla som len tie drahé kupovať, ale nakoniec to boli len vyhodené peniaze, lebo mi tak či tak až tak nechutili :D

samija

no nemusis ani vraviet, ktory konkretne obchod to bol, lebo viem presne o com hovoris :D vidim velakrat, ale netrufnem si kupit, lebo som si zvykla povedat, ze ked je lacne, tak nebude take chutne :D ale ono to nemusi byt zakazdym pravidlo.