Kolko max za vino?

kotros

jasne :) a najma teda ked sa otvori, tak by sa malo skonzumovat co mozno najskor :) lebo cim dlhsie je otvorene, tym viac, logicky, straca na kvalite. a je uplne jedno, ci ho mas v chladnicke, v pivnici ci na balkone.

Eimi

To neviem, ci plati aj vtedy, ked si ho kupis z obchodu :D Ale podla mna tam ide o to, ked sa vyraba a potom neskor, ked zreje, tak vtedy plati to zname "cim dlhsie, tym lepsie! :-)

romanusaa

fuu, tak u mna by od Vianoc asi nevydrzalo :D akoze mozno sa hovori, ze cim starsie, tym lepsie, ale vacsinou sa toho neviem drzat :D

marge1987

Zuzimulka, toto sme dostali v praci vo vianocnom balicku :) Ale sama som si ho zatial este nekupila, vlastne ani toto som este ani neotvorila, cakam na vhodnu prilezitost :D

zuzimulka

mne sa v tomto pozdava Elesko. aj si ho viem vychutnat a pritom zan nevyhodim vela penazi. ja teda za alkohol vseobecne nezvyknem vela utracat, takze tato znacka je pre mna uplne idealna.

macino

u mna je to napriklad tak, co sa teda tej ceny vina, ze ja si na nejake extremne drahe kusky nepotrpim, skor teda doprajem druhym. ked kupujem pre niekoho, tak vacsinou zvyknem utracat bez rozmyslu :D mozno by bolo niekedy fajn mysliet aj na seba, ale som asi z tych, co to velmi nevedia :D

samija

akoze ja si ich sama nezvyknem kupovat, vacsinou ich dostavam, popravde :D moj muz uz vie, ze ine nepijavam, tak uz to s inymi ani neskusa.

darrianna

Marínu tiež môžem, tie som už ochutnala asi všetky, Pálavu ešte nie :) Tak mám rozhodne čo dobiehať.