Kolko max za vino?

dadusdus

Nie ešte sa mi to nestalo, no keby sa to stane tak to určite zistíš už pri preberaní zásielky, netreba ju vtedy prebrať lebo za to už môže kuriér nie vinástvo, no určite by som to riešila aj s nimi :)

humienka5

super to si ma potesila a nestalo sa ti, ze by prisli poskodene flase? Pred sa len je to sklo a niektori kurier s tymi balikmi zaobchadzaju fakt hrozne, nerada by som zaplatila za nieco co bude na totalku rozbite

dadusdus

U nich na eshope sa dá objednať mňožstvo aké chceš a majú aj akcie že ak nakúpiš v nejakej cene máš dovoz zadarmo a tak, ja objednávam už len z tade víno v obchode nekupujem, vždy si prečítam popis a podľa toho si spravím výber aký chcem, to v obchode nespravíš :) a vinotéky sú teraz zatvorené tak že je to super a kuriér mi to donesie až hore k dverám :)

olivara

Elesko mam aj ja rada ale skor mi chuti Dunaj a Palava, ale tie etikety sa mi pacia aspon ich rychlo najdem podla nich :)

alanitka

vcera som bola na nakup a nasla som oblubene vino mojho chlapa :) som ani nevedela ze sa da kupit uz aj tam :) Mam super darcek k valentinovi a je to kvalitne vino za dobru cenu, tieto etikety sa mu pacia a je to aj vtipne, teda aspon mne to tak pride :)

Kamka_SL

No ja by som tolke peniaze za vino nedala, ked si vezmete za tie sumy si mozte kupit nieco trvalejsie, chapem ze ked je niekto zberatel ale aby som ho vypila a nechutilo mi tak to rozhodne nie, to si radsej objednam vina z eshopu ktore cely karton bude stat menej ako 1 ta flasa a budu mi aj chutit

zazrivienka

niekedy nie to co je drahe je aj dobre :) a to sa tyka aj vina :) ja som pila tiez drahe vina no rozhodne mi chutia viac nase slovenske

humienka5

Baby mna by zaujimalo ake najdrahsie vino ste kupili alebo pili? ja som pila raz vino ktoreho cena bola trojciferna ale poviem vam nebolo take dobre za tu cenu, pila som uz aj ovela chutovo lepsie vina a aj lacnejsie :)