Kolko max za vino?

klaksima

na ich stranke je napisane, ze az do odvolania je zatvoreen :( zjavne kvoli nariadeniam :( je to skoda, rada by som tam zase isla

addulaa

Som nevedela, ze je tam nieco take :) Musim ho ochutnat zase, skusim dnes vecer nejake ruzove od nich :) nezvyknem pit vino no ma prsit kamoska :)

pisticka

Ja som aj zabudla na to :D Neviete ci sa tam da ist pozriet? Viem, ze tam mali aj restiku, no ci funguje viete niekto?

sachovanka

Vidis toto vino mi nenapadlo, pritom som ho u nej videla a aj pila :) uplne mi to vypadlo :) Ake vino od nich preferujes? Ci je to jedno?

pisticka

Ja si tiez radsej kupim Elesko ako nejaku znacku co nepoznam a povod ma z francuzska, ved ked si predstavim ako to vino cestuje, tak no neviem. Radsej si kupim nieco nase

sachovanka

Jej trosku preplo, ona kupuje vyhradne slovenske produkty od zeleniny, cez cestoviny a maso az po kozmetiku, preto chcem len slovenske vino. Bude mat narodeniny a mam pre nu darcek a chcem este vino

pisticka

Ja som zacala pit vino az pocas korony, bolo nam doma smutno, nikde sa nedalo ist, tam sem si doma obcas otvorili flasu dobreho vina a hned bola aj nalada lepsia :)