Kolko max za vino?

zuzimulka

je dobre podporovat slovenskych vinarov, no aj zahranicne vina su kvalitne. preco chce kamoska vyhradne slovenske? myslim , ze na vyber je, ale dost, tak uricte najdes aj cez google.

sachovanka

Vidim, ze sa bavite o vine. Potrebujem usmernit pri vybere vina ako dar. Musi to byt ruzove vino, lebo ona pije len take :) A slovenske ked ze ona zahranicne nechce, ze su to patoky :D

dadusdus

Ono sa to teraz dosť vykryštalizuje, prežijú asi len dobré vinotéky a kvalitné vinárstva :/ Pokiaľ ale kúpim moje obľúbené víno, tak budem spokojná :)

tibco48

tak to je teda gool, si jej asi povedala novinku :) ja ked kupujem vino tak len v overeneych predajniach, ale teraz som presdlal na eshopy. ja som sice abstinent, ale ked chcem kupit niekomu kvalitne vino, dam si poradit

zuzimulka

ano to som uz aj ja zazila, chcela som od slecny ladove vino a ona na mna pozerala, absolutne nevedela co chcem :D :D ale teraz ked su vsetky obchody zatvorene, nie je sa velmi s kym radit ohladom vyberu :/ tak kupujem len overene vina, no chcelo by to nejaku zmenu

dadusdus

Ja si rada nechám poradiť, keď ten človek vie čo predáva , tak je to super. No narazila som aj na babu čo o víne vedela ešte menej ako ja a myslím, že takí by tam pracovať nemali :)

zuzimulka

dakujem za podporu, citila som sa divne ked mi to povedal, pretoze ja mam na to iny nazor. on si tiez sa rad pivo, ked ma chut a vypije ho viac ako ja vino :) ak sa mozem opytat ake vina preferujete? z tesca alebo radsej si nechate poradit vo vinoteke?

humienka5

ja si davam tiez vecer pohar vina, neopijam sa ani nic podobne. chodim len do prace a domov, potrebujem aspon nejaky druh vypnutia hlavy. nepridem si ako alkoholicka a rozhodne ani ty ;) ako pise, vino je v istej miere prospesne, nie len organizmus, ale aj na psychiku :)

tibco48

ja som sice abstinent, no hento mi rozhodne ako alkoholizmus nepride. a je vedecky dokazane ze vino v malo mnozstve posobi na organizmus pozitivne :)

zuzimulka

ahojte, vidim , ze sa tu bavite o vine, chcem sa vas teda opytat.je normalne , ze ma priatel nazval alkoholickou, ked si dam vecer 2 deci vina? viac nevypijem,mam stresujuce zamestnanie a akosi som zvykla dat vecer vino a potom idem spat.