Kolko max za vino?

veronika89_8

@terria15 Joj super a ved to ani netrvalo tak dlho kym prislo nie? Tak si to uzite a dufam, ze vam bude chutit ;) Aj si nechavate nejake na Vianoce?

marrae

Veronika hej vyskusam to. A myslite, ze keby chcem napriklad vino objednat este teraz tak by to stihlo prist este do Vianoc?

terria15

liam tak podla mna je to normalne, ze niekto si proste moze dovolit aj za taketo kvazi obycajne veci viac penazi a niekto proste nie :) a nie je to aj vzdy iba o tej cene

terria15

veronika89_8 uz ho mam inak aj doma :) este sme sice nemali moznost ho otvorit ale dufam, ze cez vikend si spravime pohodicku, ozdobime stromcek a otvorime si k tomu vinko

veronika89_8

@kiko22 Tak ribezlove to je dost popularne asi akekolvek lebo to byva take sladko-kysle to chuti asi kazdemu co poznam ale veru pre velkych vinarov to moc nie je :D

Kiko22

Záleží asi aj do toho, za akým účelom sa to víno kupuje :D keď sa len opiť, tak by som to osobne neriešil. Neni som velký vinár, ale velmi mi chutí ríbezlové víno z Tesca, dá sa kúpiť samozrejme aj inde a stojí okolo 2/3€ cca a je velmi dobré. Ale asi na nejaku luxusnehšiu oslavu by som ho nebral

veronika89_8

@terria15 Uz budes vediet teraz :) Nemaju ziadny zvoz, normalne ti to pride kurierom takze ked mau vino na sklade tak je to len par dni