Kolko max za vino?

bronimira

Myslim, ze cenovu kategoriu som uz zadefinovala takze k tomu sa vracat nebudem. Proste je to nas strop aj vzhladom na to aky bude pocet ludi a rozpocet. A dakujem za radu pozriem ho :)

marrae

Mne zachutilo Elesko Dunaj ale majú vela odrod a druh vína, urcite by si si vybral vhodne vino pre vsetkych, skus kliknut ich stranku ,maju aj dobry popis k vinam.

bronimira

Aké víno zvolit na rodinnu oslavu ktora bude v lete? chcela by som nieco kvalitne cenovo 12€flasa a aspon 3 druhy vina. Oslava bude mensia tak 15ludi

Emma3

Osobne preferujem skôr polosladké, ale nebránim sa žiadnemu vínu, aj keď to nekonzumujem nejak vo veľkom. Ale keď si idem už nejake kúpiť tak do max 4€, ale veľakrát som našla cez online leták na andigo.space zaujímave víno, alebo aj iné potraviny, keď boli v zľave. Je to oveľa jednoduchšie, ako sa hrabať v papierových letákoch

marrae

Veronika hm no to je pravda. Ja som si objednala nieco este v piatok a teraz trpnem ci mi to pride do Vianoc, chapem, ze toho maju strasne vela teraz. Tak uvidime no. Ked nie tak to pride potom medzi sviatkami

veronika89_8

@marrae Fu no tazko povedat kolko toho maju, dokedy robia a hlavne ako kurieri stihaju vies. Lebo to zalezi teraz velmi aj na nich