Kolko max za vino?

simranka54

ano malo, teda myslim, ze malo :) mne osobne chutilo a to nie som milovnik vina :) no asi som nasla vino ktore mi chuti a ked vino, tak toto

ivcaP

A malo uspech? Osobne si myslim, ze je to fajn volba, no nie som odbornik. Co povedal priatel? Aj ho vypil ci nechal tak?

simranka54

ano vybrala :) vikendovy pobyt len pre nas dvoch + som mu objednala Elesko a k tomu taku sadu poharo na vino. potesilo ho to a mna tiez :)

alexaja

a vybrala si teda nejaké alebo si mu kúpila iný darček? ako kupovať darček chlapovi dá viac zabrať ako kupovať ho žene, že :)

simranka54

dakujem, jeho sestra mi tiez povedala, nech neblaznim. nech sa radsej poobzeram po inom darceku a pokial chcem vino, tak nieco slovenske, ze s tym bude spokojny a ja sa nestrapnim :)

Sammy

Popozeraj si stranku eleska, maju tam popis vin a budes viediet, ze na slovensku su dobre vina, ktore ziskali aj ocenenia. Nie vsetko co je drahe je aj kvalitne, daj na nas radsej.

alexaja

chápem, že chceš spraviť dojem, no ten sa dá urobiť aj inak :) kúp radšej slovenské víno, uvidia, že podporuješ slovenských vinárov, ktorí to nemajú zrovna ľahké uchytiť sa na trhu.

erich360

Nie je to skoda, dat niekolko € za nieco co sa vypije za par minut? Su vina ktore su v prijatelnej cene a su aj kvalitne, to neznamena, ze drahe vino, je dobre vino :)

9hajma0

to chces dat kolko penazi za vino? ked chces drahe? lebo pre mna je uz aj 15€ vela za vino. ked je z vinarskej rodiny, co tak sa poradit s niektorym s clenov? oni ti budu vediet najlepsie poradit no nie?

simranka54

mam dilemu, chcem kupit mojmu priatelovi naozaj drahe vino, no neviem kde. on ma rad vina, pochadza z vinarskej rodiny, no nechcem zazit trapas aby to bolo nieco lacne, viete mi poradit kde najst nieco?