Kolko max za vino?

zdravienko175

hellkazuza suhlasim, ked ma uz clovek nejake overene, ake mu chuti na co spekulovat. kedysi sme to aj my tak robili a nedopadlo to dobre, len co sme peniaze zbytocne minuli :) tiez mame svoje oblubene a zase som rada, ze to tolko nestoji.

hellkazuza

pisticka ale kdeze :) to my sme isli na istotu radsej take ake chuti mne aj mojej radine, ked tak sme skusili len prikupit ine nech mame dost aj pre navstevy ale to mi je jasne, ze kazdy pije asi s inou prichutou :)

Sammy

Kikca1988 co si predstavujes pod tym specialnym obalom? Lebo ako kazde vino ma nejaku tu svoju etiketu a asi je na kazdom nech zhodnoti co mu je sympaticke ale potom ako zvlast by som ked tak hladala nejake ozdobne flase ak na to narazas.

kikca1988

Nurse87 ale nie je to zakazdym v nejakom specialnom obale, ze sa to da len darovat? Lebo teda viem ze sa aj take daju kupit, ale skor zhanam nieco, ze aj domov keby chcem ale aj pre niekoho ako darcek :)

pisticka

Aj ste skusali cez sviatky experimentovat, alebo ako by som to napisala, co sa tyka druhu vinka? Ze ste si kupili aj take, ktore ste pred tym este nemali?

hellkazuza

stanienka my sme si tiez toto vinko co spominas kupili na sviatky, nech mame :) predsa len aj navstevy same aj my aby sme mali vecer pred telkou :) to sa tak dobre pije.

nurse87

byvalasestra kde len chces, podla mna ho najdes v roznych predajniach :) teda mne sa este nestalo, ze ked som ho hladala, ze by som nenasla. a to su viacere druhy, ake len chces od takych klasickych ake asi poznas az po napriklad nejake sumive, vyberove vina :)

byvalasestra

stanienka a kde sa dá takéto vínko kúpiť? prípadne to je len nejaký jeden druh alebo sa dá vybrať z viacerých? :)

Sammy

Stanienka aj mate od nich nejake oblubene, alebo vam to je jedno a nejako to striedate? Lebo priznam sa, nezvyknem takto experimentovat, skor som verna takemu ake mam overene ze mi chuti :)

hellkazuza

zdeni_richta ha ha, hej rozdiel je, ale teda ja mam skor taku skusenost ze cim drahsie, tym menej mi chuti :) takze u mna je to naopak, ze lacnejsie je lepsie :)