Kolko max za vino?

terria15

@manzelka to tak dobre padne aj po celom tyzdni vypnut. i ked neviem ako vam, ale mne ten tyzden strasne rychlo utecie, ved len teraz boli vianocne sviatky a uz aha za chvilku jar. no a ake konkretne si kupujete? neviem ci som prehliadla, ak si nahodou pisala :)

manzelka

Poviem vam, zatial mam taky tyzden, ze sa tesim na piatok vecer, kedy si dam poharik dobreho vinka :) Isabellawampire aj my ho kupujeme, normalne bezne v supermarkete, a co sa tyka vyberu, podla mna je to taky standard z kazdeho nieco. Kikca1988 vies co ako kedy ale skor nie ako ano :)

kikca1988

Mam otazku, zvyknete si z vina robit aj strik? Pripadne su vina, pri ktorych, ked sa spravi, chuti lepsie? Aku mate s tymto skusenost?

isabellawampire

Nurse87 a kde ho zvykneš tak najčastejšie kupovať? Lebo to asi aj záleží od aktuálnej ponuky v obchode či? Dá sa zohnať z viacerých druhov?

zampana

@nurse87 joj, no presne, polosladke sa aj mne dobre pije, ale vies co napriklad v poslednej dobe som si ti nejako zvykla aj na suche :) neviem co sa to deje ale je to super :D

nurse87

colorka cenovo su super :) teda aspon hovorim za nas, ze nemam vobec problem :) lebo uz sme skusali aj drahsie vina a neoslovili nas.
kamka_SL ale to tak vacsinou byva, ze sa kupuje podla toho na co je chut, pripadne podla navstevy :)

Kamka_SL

Nurse87 presne, aj my si ich zvykneme kupovat :) Vacsinou ale teda podla aj aktualnej nalady alebo chute, to tak obmiename.
Colorka cena je prijatelna si myslim, ked si porovnas kolkokrat aj niektore drahsie vina a chutovo su nic moc.

Colorka

nurse87 haha, tak to potesi, ked si pred tebou niekto zoberie to co chces ty a este je to posledne :D a co sa tyka ceny, ako je to pri tychto vinkach, ktore spominas?

nurse87

dudinka57 tak to zalezi aj na tom kde hladas :) vies ako to byva, ze tie najlepsie sa hned vypredaju a este ked su za dobru cenu. to naposledy aj rodicia mi volali, ze nestihli kupit lebo ze pred nimi im poslednu flasku nejaka pani zobrala :D tak sme boli my v inom obchode a tam sme kupili Elesko a to uz sme si vybrali take ake pijeme, polosladke :)
a vy teda ake oblubujete? neviem ci som to prehliadla, ak si pisala.

dudinka57

Zdravienko175 len to nie kazdy vie hned na prvu najst take vino, ktore je aj cenovo aj chutovo ok. A ake teda tebe chuti? Nejaka konkretna znacka?