Ako sa dostať z ťažkého rozchodu

Príspevok v téme: Ako sa dostať z ťažkého rozchodu
Mino1985

Dobrý deň,

Mám 34r. S ex som bol cez 3 roky.Pred vyše dvomi mesiacmi sa priateľka rozišla po telefone so mnou po tom čo mal ochorieť jej otec. . Vtedy ma nechcela vidieť cez 2 mesiace a každý môj pokus byť jej oporou, pomôcť jej skončilo zle až napokom, že už so mnou nechce byť. Jej sestra mi napísala, že sa vydala medzi tým ... Na jednej stránke má zmenené meno s prídavkom svojho vtedy ex. Ja som sa jej na to pýtal že prečo to spravila..všetko popiera a že to je len formalita a že mam jej dať pokoj a nič sa nepýtať lebo ma udá. Ide o to že neviem normálne žiť. Nechápem ako žena čo pri mne bola vždy milá a dobrá tak sa začne takto správať. Neviem si to uzavrieť lebo neviem čo vlastne bola pravda. Všetko si beriem na seba že je to moja chyba.. Moj živoť je vlastne len práca a domov. Nič ma nebaví. Kamaráti mali dve svadby a ja som tam ani nechcel byť. Snažil som isť do fitka ale aj to po pár cvikoch skončilo bez energie.. Chcel som, že si začnem písať s niekym na zoznamke ale nemá to význam..Pretože to nie je "ono",,Mali ste niečo podobné? Ako ste sa s tým vyrovnali..

Omen

Mino,
všetko, čo ťa s ňou viaže, zabaľ do krabice a pošli svojej ex. Ľahšie sa ti bude so situáciou vyrovnávať a bude to posledná bodka vo vašom vzťahu.

Mino1985

Ahojte.
Chcem sa opýtať či mám poslať veci ktoré mi dala ex..plysakov,náramok a nejaké drobnosti..Ona ich nepýtala ale mám pocit že nechcem mať veci od takého človeka a tak či tak by skončili v krabici niekde v skrini..

Simona393

Ty si asi do nej viac zamilovaný ako ona do teba, Chcel si na ňu čakať a bojovať. nakoniec ste to dali dokopy, zas vyliezajú staré hriechy a jej povaha.Bud to budeš akceptovať, alebo sa len trápiť. A ked sa rozhodneš s ňou zostať, ber to ako fakt. Podľa toho, čo píšeš, zas potrucuje a dáte sa dokopy. Mne by to nevyhovovalo, ale ked si trpezlivý, tak možno sa nakoniec aj niečoho dočkáš okrem nového rozchodu. Neviem, toto by som neriešila

Mino1985

Simona393

Viem ,že ste mi to písali...už viac krát.. A že som sa nepoučil..Proste som asi trpezlivý..Neľutujem sa tu ani nič..len chcel vedieť Váš názor..ale myslím že je to vyriešené..Ďakujem všetkým za vaše rady a názory.

Simona393

Načo si tu deriete prsty s odpovedami.Toto sme riešili pred rokom ja si to pamatam. Furt o tom istom, ona je zlá, Miňo ten dobrý, on sa trápi, ona to ma na haku. Ta ista otazka donekončna, prečo sa ona tak správa?
Lebo taká je
Toto som mu pred rokom písala asi 8 až 9x, teraz ajajaj zas to iste mu odpisuje
Ako ti Peter_24 písal, vy ste obaja nepoučiteľné prípady, mali by ste sa spojiť a vzájomne ľutovať, prípadne založiť nové fórum s otízkou . prečo ma priateľka odkopáva ?
To je ako hrach na stenu
Však sam si si vybral tento vzťah načo to riešiť. She is just not that into you
Nie je z teba až tak paf, preto to robí a Peter_27 detto.

Mino1985

A k tej dôvere..Ja som hovoril, že to že som mal pocit, že ten vzťah je založený na systéme "dáko bude" ktorý trvá 5rokov..že sa nič nezmenilo a že neviem čo si mám myslieť keď je rok vydatá a čaká na rozvod, že jej píšu aj iný..že to všetko by nebolo keby aspoň prišla za mňou..a nedávala mi pocit že je to také jednostranné..A ona namiesto toho aby sme sa porozprávali aby sa niečo zmenilo...tak ma odkopla..A to ma tak ľubila a chcela rodinu..tomuto nerozumiem..ako niekto môže takýto byť..

Mino1985

ahjajjaj

Máš pravdu..ja to cítim tiež takto..Viem, že je neuveriteľné ale toto sa naozaj deje. Dôveru narušila, klamstvami a tou formálnou svadbou..ktorú vysvetlila po jej...že rodina ju donútila, a bolo jej všetko jedno...Ona do toto vzťahu aktívne nič nedávala. Áno písala,že na na nna teší, že jej chýbam...ale to bolo vždy keď mala dobré stavy...Ale neprišla za mnou cely rok..len ja za ňou,,byt nachystaný na bývanie a ona nič..aj keď som s nou riešil kuchyňu na diaľku tak to bolo také od nej aby sa nepovedalo...A ja som si tú dôveru chcel sám získať keď ona nič...Naposledy mi povedala keď sme boli spolu, že sa nevie roztrhať pre všetkých...teda pre mňa, rodinu a neviem ešte koho..A chcela mať dieťa s tým že sme ani spolu nežili..Ja som to robil zodpovedne...A ona všetko otočila proti mne a teraz pre ňu neexistujem..A keď som jej pripomenul minulosť , že všetko spolu súvisí a chcel sa porozprávať tak že jej mám dať pokoj, že jej robím nervy s tým že jej vyčítam minulosť..že má iné starosti, že potrebuje kluď aby sa mohla liečiť..To isté čo predtým..

ahjajjaj

"A ona..nedôveruješ mi, pozeráš telefón..nemá so mňou o čom..a to chcela dieťa a rodinu a hneď si to rozmyslela...Ja nechápem toto správanie."
Pritom je to jasné správanie. Tá baba nevie čo chce. A čo tá formálna svadba? To Ti nevysvetlila?
Ona nemá o čom, keď jej nedôveruješ. To je pravda. Bez dôvery sa nedá mať normálny perspektívny vzťah, a ona Tvoju dôveru veľmi ťažko narušila, a Tvoju opätovnú dôveru si zatiaľ nezískala, v podstate jej nemáš prečo veriť, už v minulosti jej preskakovalo.
Ak by ste sa znovu dali dokopy, a mali aj dieťa, neboj sa, chytí decko, a odíde od Teba, tým pádom prídeš o ňu aj o dieťa. Splodiť dieťa do takéhoto vzťahu by bolo maximálne nezodpovedné. Ide o náladovú, bezcharakternú osobu, ktorá sa nad Teba vyvyšuje, a je riadne namyslená. Proste je chorá nielen na chrbticu, ale aj psychicky. Nerob sa ďalej obeťou úchyláčky, ktorá iba zneužíva Tvoje emócie, a ľúbi Ťa iba keď sa práve nemusí formálne vydať, keď jej otec nie je chorý, keď ju nebolí chrbát, a proste iba vtedy, keď sa jej chce. Nekomunikuj s ňou, blokni si ju, je to emocionálna úbožiačka, a Ty si morálne vysoko nad ňou, preto ju ani nemôžeš pochopiť.