Ako sa dostať z ťažkého rozchodu

Príspevok v téme: Ako sa dostať z ťažkého rozchodu
Mino1985

Dobrý deň,

Mám 34r. S ex som bol cez 3 roky.Pred vyše dvomi mesiacmi sa priateľka rozišla po telefone so mnou po tom čo mal ochorieť jej otec. . Vtedy ma nechcela vidieť cez 2 mesiace a každý môj pokus byť jej oporou, pomôcť jej skončilo zle až napokom, že už so mnou nechce byť. Jej sestra mi napísala, že sa vydala medzi tým ... Na jednej stránke má zmenené meno s prídavkom svojho vtedy ex. Ja som sa jej na to pýtal že prečo to spravila..všetko popiera a že to je len formalita a že mam jej dať pokoj a nič sa nepýtať lebo ma udá. Ide o to že neviem normálne žiť. Nechápem ako žena čo pri mne bola vždy milá a dobrá tak sa začne takto správať. Neviem si to uzavrieť lebo neviem čo vlastne bola pravda. Všetko si beriem na seba že je to moja chyba.. Moj živoť je vlastne len práca a domov. Nič ma nebaví. Kamaráti mali dve svadby a ja som tam ani nechcel byť. Snažil som isť do fitka ale aj to po pár cvikoch skončilo bez energie.. Chcel som, že si začnem písať s niekym na zoznamke ale nemá to význam..Pretože to nie je "ono",,Mali ste niečo podobné? Ako ste sa s tým vyrovnali..

hannah515

Ani sa netrap nad tym ze si ju lúbil .. budes lúbit inú ženu a bude to lepsie uz podla mna vsetko ine bude vzdy lepsie ako tato ex ved uz len to ze sa medzi tym aj vydala je ... no nemam slov ...
Kasli na nu z vysoka a neverim inak ani tomu ze ti ma jej mama volat na co by ti volala jej mama akoze ? Aby ti povedala ze TY si ich sklamal ? Ty ? To co je za uplnu blbost toto ako sorry ale tato ženska s tebou brutalne manipuluje a skrz vsetkych chce navodid pocit ze ty si ten zly ...
fuu ako tento tvoj prispevok ako vravim sledujem uz od zaciatku a proste som az neverila ze to moze dako pokracovat ale toto je vazne ako vravis ako v dakom rodinnom pripade ale aj tak sa mi to zda riadne psycho cele toto preto by ma fakt zaujimalo ci ti jej matka zavola a ci ti ona vrati peniaze ...

Mino1985

Ja si pripadám ako v tom seriáli rodinné prípady...aj to by nik nevymyslel...každopádne mi to všetko nedá spať...že čo sa dialo tam 2h odo mňa....

Silvinecek

Cas je najlepsi liek na zlomene srdce treba sa stym vysporiadat a zmierit ze je koniec netreba sa hrnut do dalsieho vztahu

Mino1985

Ako to znášam..tak že sa hnevám že som stratil toľko času. No na druhej strane viem že som ju lúbil ale že klamala tak že radšej som to ani neriešil...myslel som si že to bude fajn keď budeme žit spolu. .Peniaze mi vráti vraj..ešte som najhorší že to riešim..keď nemá prácu.no ona už prácu nemá roky..pritom je zdravotná sestra..Keď som jej posielal screeny ako mi pisala že ma jej rodina pozdravovala a ako ma lúbi a zrazu sa všetko zmenilo tak je z toho len nervózna..Vraj tá jej mama mi má volať ako sa vsetci vo mne sklamali..A keď som argumentoval tým že rodinu sme dávno mohli mať keby sa kazdu chvíľu nerozchádza a dala aj ona do togo vzťahu niečo,tak ju urážam. Ja sa už k nej správam ako k chorému človeku čo si vôbec nič neuvedomuje.

hribik12

cas vsetko zahoji. ako presiel som si tiez tazklym rozchodom a dost som sa utapal, no ako nahle som si zamestnal hlavu konickom, tak sa na svet pozeralo lepsie. kupil som si psa a to bolo asi to naj co som mohol pre svoje dusevne zdravie spravit

alanitka

tak toto je riadny story ,nezavidim ti zlomene srdce sa dlho hoji no prajem ti aby si sa rychlo zocelil a nasiel zenu ktora bude ta prava

ahjajjaj

ahoj Mino,
jediné, čo by Ti človek mohol vyčítať je strata Tvojho drahocenného času na niečo ako bola tá baba. Vyhoď si ju z mysle aj zo života.
Čo sa týka tých peňazí, akosi som to nepochopila. Veď si písal, že Ti ich vrátila hneď na druhý deň.