Ako sa dostať z ťažkého rozchodu

Príspevok v téme: Ako sa dostať z ťažkého rozchodu
Mino1985

Dobrý deň,

Mám 34r. S ex som bol cez 3 roky.Pred vyše dvomi mesiacmi sa priateľka rozišla po telefone so mnou po tom čo mal ochorieť jej otec. . Vtedy ma nechcela vidieť cez 2 mesiace a každý môj pokus byť jej oporou, pomôcť jej skončilo zle až napokom, že už so mnou nechce byť. Jej sestra mi napísala, že sa vydala medzi tým ... Na jednej stránke má zmenené meno s prídavkom svojho vtedy ex. Ja som sa jej na to pýtal že prečo to spravila..všetko popiera a že to je len formalita a že mam jej dať pokoj a nič sa nepýtať lebo ma udá. Ide o to že neviem normálne žiť. Nechápem ako žena čo pri mne bola vždy milá a dobrá tak sa začne takto správať. Neviem si to uzavrieť lebo neviem čo vlastne bola pravda. Všetko si beriem na seba že je to moja chyba.. Moj živoť je vlastne len práca a domov. Nič ma nebaví. Kamaráti mali dve svadby a ja som tam ani nechcel byť. Snažil som isť do fitka ale aj to po pár cvikoch skončilo bez energie.. Chcel som, že si začnem písať s niekym na zoznamke ale nemá to význam..Pretože to nie je "ono",,Mali ste niečo podobné? Ako ste sa s tým vyrovnali..

Betka132

Samozrejme ze sa nam nieco podobne stalo, stava sa to vela ludom. Rozchod vzdy boli toho kto lubi. Bohuzial zatial stale nevynasli tabletku na to ako sa odmilovat ale mozno ju raz vynajdu. Dovtedy zostava len nechat to na cas. To ze ides do fitka a pod. je dobre, rozhodne to rob dalej, sport vyplavuje endorfiny a pomoze ti. Byvalu uz nekontaktuj, evidentne jej uz lezies na nervy a vyzera to tak ze tam sa to uz vratit spat neda. Nezacinaj si zatial ziaden vztah kym mas v sdrci byvalu ale zoznamovat so zenami sa mozes. Zatial ich nechavaj max. v kamaratskej rovine.

ZdravyUsudok

Nechaj ju, len sa budes trapit a ona na teba se''e. Nema to vyznam, vymaz ju zo zivota, nema zaujem co mas z toho?
Zena ked ma zaujem muza kontaktuje, chce sa stretnut, pise ...tato zjavne nieje ani nebola tak zalubena ako ty do nej.
Podobne sa stalo.mojej kamoske. Bola zalubena az po usi ale dotycny si chcel len uzit a cely cas ju klamal ako ju lubi no opak bola pravda. Hladal len docasne rozptylenie kym si nenasiel iny kus.
Niektori ludia si vobec nevazia ze ich niekto miluje z celeho srdca. Nechcu vidiet ako im odmietnutie lame srdce. Su sebecki lebo myslia len na svoje potesenie ale nepozeraju ako ublizia dotycnej osobe ked ju po case odkopnu a tvaria sa ze neexistuje. Zablokoju ju vsade a uzivaju zivot akoby sa nic nestalo. Ale karma ich raz dobehne a surovo im to spocita ..
Bozie mlyny melu pomaly ale isto ...aspon sa to vravi ..

Mino1985

Právaže ja som si ju chcel zobrať. Aj som jej to hovoril. Ja som bol v našom vzťahu skôr ten čo ho chcel posúnuť ďalej...

srnec28

Red pill ti da odpovede na otazky ktore mas a ak budes chciet tak ti aj pomoze dostat sa z rozchodu. Precitaj si knihu rational male. Mam malo info a nechcem tu spekulovat, ale podla mojho nazoru ta tvoja ex chcela dotlacit do svadby co sa jej pravdepodobne nedarilo, preto si rychlo nasla niekoho s kym to problem nebol. Ak to bol tento pripad tak bud rad ze sa to stalo.