Ako sa dostať z ťažkého rozchodu

Príspevok v téme: Ako sa dostať z ťažkého rozchodu
Mino1985

Dobrý deň,

Mám 34r. S ex som bol cez 3 roky.Pred vyše dvomi mesiacmi sa priateľka rozišla po telefone so mnou po tom čo mal ochorieť jej otec. . Vtedy ma nechcela vidieť cez 2 mesiace a každý môj pokus byť jej oporou, pomôcť jej skončilo zle až napokom, že už so mnou nechce byť. Jej sestra mi napísala, že sa vydala medzi tým ... Na jednej stránke má zmenené meno s prídavkom svojho vtedy ex. Ja som sa jej na to pýtal že prečo to spravila..všetko popiera a že to je len formalita a že mam jej dať pokoj a nič sa nepýtať lebo ma udá. Ide o to že neviem normálne žiť. Nechápem ako žena čo pri mne bola vždy milá a dobrá tak sa začne takto správať. Neviem si to uzavrieť lebo neviem čo vlastne bola pravda. Všetko si beriem na seba že je to moja chyba.. Moj živoť je vlastne len práca a domov. Nič ma nebaví. Kamaráti mali dve svadby a ja som tam ani nechcel byť. Snažil som isť do fitka ale aj to po pár cvikoch skončilo bez energie.. Chcel som, že si začnem písať s niekym na zoznamke ale nemá to význam..Pretože to nie je "ono",,Mali ste niečo podobné? Ako ste sa s tým vyrovnali..

ovomaltine

Ahoj Mino, tento notoricky chorobny klamar teda zena ta musela az okradnut o peniaze, aby si to konecne pochopil? No hlavne, ze uz budes mat klud. Je milion normalnych bab.

hannah515

Ahoj Mino sledovala som tento príspevok a čakala som že či sa ozveš co nove teda a som rada že s tou osobou už niesi to co si zase o nej napisal teraz ako sa zachovala to k tomu sa ani nedá vyjadriť nič normálne ach . Bud rád že s nou niesi a zabudni na nu nech ti len tie peniaze vráti ...a ako to znasas ? Je ti lepšie po psychickej stránke ? :)

Mino1985

Ahojte..
Dlhšie som tu nebol ale pozrel som sem čo je to nové. S priateľkou už nie som...i keď veci sa odvtedy ešte zamotali. Myslim že nejako v októbri ešte mi napísala niečo v tom zmysle že to ako koná ako sa správa..že za to nemôže. Že žije tazký život a že pozná svoju povahu. A že keď chcem vedieť pravdu že sa môžme stretnúť. Ja som bol zvedavý čo take mi chce povedať. No nepovedala mi nič nové akurát mi ukázala účty a nedoplatky za byt ktorý "dostala". Ako ju všetko mrzi..že má 500e nedoplatok v zdravotnej poisťovne. Že chápe že ma sklamala..no proste pekné divadlo na ktoré som skočil aj keď som si uvedomoval že toto nie je normálne. Požical som jej 500e aby mohla mať lekárske vyšetrenie. Bola vďačná aj keď ich odmietala..Na druhy deň to uhradila ( poslala mi foto aby som jej veril ) a že dúfa že jej budem veriť. Hovorila mi ako ku mne príde žiť. Vyberala so mňou doplnky do bytu no nikde v ňom nebola. Potom prišiel lockdown ona mala údajne covid..istý čaš sme sa nevideli ale že ma ľúbi,že k sebe patríme. A v decembri mi zrazu oznámi že jej rodina si nepraje aby sme boli spolu a tym to ukončila. Že jej mama mala pravdu že som sa jej mal dávnejšie prispôsobiť a že vlastne ma už roky nelúbila..že si to len myslela. Nič mi nechcela povedať, vraj mi má jej mama zavolať a všekto vysvetliť..Psycho že? Peniaze mi vraj vráti keď bude mať prácu..no ja čakám kedy sa mi ozve jej mama a čo mi povie a podľa toho budem riešiť tie peniaze..Takže tak..ale zistil som aspoň že toto sa naozaj nedalo a ľudia čo mi všetko vraveli mali pravdu..psycho žena čo vedela klamať telom aj ďušou.

Jofin

Je to dosť kliše, ale je to pravda. Na všetko treba čas a aj na rozchod. Niečo ste si spolu prežili a je prirodzené, že to bolí. Ale čas všetko uzdraví :)

hannah515

ach Mino Mino ... neviem ako to mas teraz kedze par mesiacov uz ubehlo od tejto družnej debaty mohol by si napisať čo nové v tej telenovele ,ale, ja pevne verím že s tou osobou ako ju Ty označujes ,,priatelka” už snád niesi...
čitala som celu debatu a po prvé chovanie tej osoby ani nejdem komentovat lebo tá ženská to je čista životná pohroma s takou osobou nikdy nikto nebude šťastný to co dokazala porobit tebe a este si aj obhájit preco vobec sa opat k tebe vratit no to je osoba bez moralky chrbtovej kosti bez stipku sucitu inteligencie a ma ta ako handru a ty sa nechas a ona to patricne vyuziva ...
no po druhé je tvoje správanie ... nevazis si sam seba nemas sebavedomie si uplne zniceny s tejto osoby tak si povedz ako si ta moze vazit ona alebo iná zena ? Prestan sa zaoberat tou osobou vymaz ju uplne zo zivota kludne jej vynadaj ked sa bude chciet k tebe este niekedy vratit ukaz jej ze mas navrch naviac daj jej pocitit ze je pre teba viac nula !!! Zena s takym spravanim nema hodnotu je uboha ale nebud taky aj ty tym ze s takou si ... najdi si zenu normalnu hodnotnu na zivot a priatelstvo nie na tieto sracky co musis riesit ... mas dost rokov na to aby si si to uvedomil ze s nou je to len strata casu ... vaz si sam seba a nenechaj sa znicit takou hlupanou vela stastia zivot je kratky o par rokov ked budes stastny s inou si povies ze booze preco som tolky cas premrhal s takou kravou kde som mohol byt ...

Romana115

Ahoj, mala som podobný problém. Partner ma podvádzal. Vyhladala som jedného človeka a ten mi dal do poriadku celý život. manžel sa ku mne vrátil. Je to liečiteľ, alebo ani ho neviem presne popísať, jednoducho veľmi zaujímavý človek, s určitými schopnostami. S jeho schválením posúvam kontakt: 0910635259, čo sa týka vzťahových problémov je najlepší.

La

Veď môžeš tie veci aj zničiť a vyhodiť do koša. Tie veci tak stratia energiu, keďže prestanú existovať a budeš mať pokoj. Keď by si si ich len skryl z dohľadu, tak stále budeš vedieť tam niekde sú... Avšak, keď ich zničíš, tak je to definitívne aj v prenesenom význame - definitívne ukončenie vzťahu, uzavretie jednej kapitoly.

Mino1985

Ja neviem....poslať alebo niekde "upratať"... Ja som jej písal ,že ich jej pošlem...Ona, že ako chcem ale , že to sa nerobí...To má síce pravdu..ale ešte nik ma tak nesklamal a nezničil ako ona a to si neuvedomuje..ja som jej tiež veľa vecí pekných vecí daroval...