Ako sa dostať z ťažkého rozchodu

Príspevok v téme: Ako sa dostať z ťažkého rozchodu
Mino1985

Dobrý deň,

Mám 34r. S ex som bol cez 3 roky.Pred vyše dvomi mesiacmi sa priateľka rozišla po telefone so mnou po tom čo mal ochorieť jej otec. . Vtedy ma nechcela vidieť cez 2 mesiace a každý môj pokus byť jej oporou, pomôcť jej skončilo zle až napokom, že už so mnou nechce byť. Jej sestra mi napísala, že sa vydala medzi tým ... Na jednej stránke má zmenené meno s prídavkom svojho vtedy ex. Ja som sa jej na to pýtal že prečo to spravila..všetko popiera a že to je len formalita a že mam jej dať pokoj a nič sa nepýtať lebo ma udá. Ide o to že neviem normálne žiť. Nechápem ako žena čo pri mne bola vždy milá a dobrá tak sa začne takto správať. Neviem si to uzavrieť lebo neviem čo vlastne bola pravda. Všetko si beriem na seba že je to moja chyba.. Moj živoť je vlastne len práca a domov. Nič ma nebaví. Kamaráti mali dve svadby a ja som tam ani nechcel byť. Snažil som isť do fitka ale aj to po pár cvikoch skončilo bez energie.. Chcel som, že si začnem písať s niekym na zoznamke ale nemá to význam..Pretože to nie je "ono",,Mali ste niečo podobné? Ako ste sa s tým vyrovnali..

ahjajjaj

Myslím, že to pozeranie sa do jej telefónu bolo pochopiteľné z Tvojho hľadiska, veď už neraz sklamala. S tak náladovou a nevyrovnanou bytosťou by bolo fakt nezodpovedné chcieť dieťa. To by chúďa muselo čeliť hádkam a opätovným rozchodom rodičov....

ZdravyUsudok

Co znamena karmicky vztah?
Mne to pride skor ako taliansky vztah, schadzaju a rozchadzaju sa a nevedia sa odlucit od seba. Je tam skutocna laska. Poznam take pary ktore sa ka sebe vratili aj na tretikrat.

Omen

Mino,
žiadne asi, my tú pravdu máme!
Prestaň sa obviňovať a začni konať. Môžeš si vyhľadať aj iného odborníka, ktorý si na ten tvoj vzťah/nevzťah bližšie posvieti: vzťahového terapeuta, či inú alternatívu (Somezeda...). Príde mi to ako karmický vzťah. Tak veľa šťastia!

Mino1985

Asi mate pravdu. Ono tie prvé momenty ked má vždy nechala tak so mal hnev na všetko to zlé..že som mal pocit že su nezoslážim..ale po nejakom čase si začnem brať vinu na seba..spomínať na to dobré...a som v začarovanum kruhu..

Omen

Lebo sa ľahko môžeš stáť, ak ho čo najrýchlejšie nevyhľadáš, že sa môžeš ocitnúť na psychiatrii. Lebo naše nezaujaté názory a rady sa od teba odrážajú ako hrach od steny, lebo melieš už z posledného, lebo nemáš dostatok psychických a i. síl, aby si ju vymazal zo svojho života, lebo...

Omen

Mino,
a ja mám pocit, že ty si už zrelý na odborníka, preto ti vrele odporúčam návštevu psychológa, kým nie je neskoro.

Mino1985

Prečo mám ale pocit že je to moja vina...že keby som sa vtedy nepozrel do jej telefónu tak by nevyvádzala a bolo by dobre.. Ći to už som tak zmanipulovaný. Ja neviem ako by možno reagovala iná žena.. či by sa na fleku za to so mnou rozišla po 4 rokoch vzťahu..