Ženy v domácnosti

Príspevok v téme: Ženy v domácnosti
zienkadomaca

Chcem sa spýtať, ako sa pozeráte, ako vnímate ženy v domácnosti? Také, ktoré nepracujú, ale starajú sa o rodinu? Ja som pred tehotenstvom pracovala, bábätko sme plánovali a partner chcel, aby som bola celé 3 roky doma s malou. Po dvoch rokoch som znovu otehotnela, tiež plánovane, a som doma 6-ty rok . Mám teda dve deti, 6 ročnú a 4 ročného. Problém je, že ľudia do mňa neustále rýpu, pýtajú sa, že "Ty nepracuješ? Kedy už pôjdeš do práce? Živí Ťa muž? a podobné reči. Áno pracuje hlavne manžel, ale pred tehotenstvom sme obaja pracovali v zahraničí a našetrili sme si korunky, práve kvôli deťom aby sme mali. Ja som 6ty rok doma, ale posledný rok si privyrábam ako opatrovateľka seniorov na polovičný úväzok. Nezarobím síce moc, ale nie som nútená makať od rána do večera, muž dobre zarobí a ja sa môžem venovať deťom a domácnosti a prinesiem aspoň nejakú korunu domov.

Gaspura

Ako by som mala na ne pozerať? Niektoré ženy to jednoducho napĺňa, že sú doma s rodinou a starajú sa celý deň o to aby boli všetci spokojní keď prídu domov, nevidím na tom nič zlé

olivka1987

Podľa mňa je to každého vec, pokiaľ si kvôli tomu, že ty nepracuješ na plný úväzok nemusíte odtrhať od úst, deti majú čo potrebujú a vyhovuje vám to tak neviem prečo by si mala niekoho iného počúvať. Každý si zariadi život podľa seba hotovo

Elizabet22

Ze su lenive a myslia si, ze sa chlap o ne bude cely zivot starat. Nemam rada take zeny!! Lebo v dnesnej dobe uz su chlap aj zena rovnocenne bytosti!

nurse87

kasli na reci druhych, pokial to vam takto funguje, tak sa do prace neponahlaj... ved ked ti deti vyrastu a uz nebudes na materskej, tak potom pojdes pracovat...