Ženy v domácnosti

Príspevok v téme: Ženy v domácnosti
zienkadomaca

Chcem sa spýtať, ako sa pozeráte, ako vnímate ženy v domácnosti? Také, ktoré nepracujú, ale starajú sa o rodinu? Ja som pred tehotenstvom pracovala, bábätko sme plánovali a partner chcel, aby som bola celé 3 roky doma s malou. Po dvoch rokoch som znovu otehotnela, tiež plánovane, a som doma 6-ty rok . Mám teda dve deti, 6 ročnú a 4 ročného. Problém je, že ľudia do mňa neustále rýpu, pýtajú sa, že "Ty nepracuješ? Kedy už pôjdeš do práce? Živí Ťa muž? a podobné reči. Áno pracuje hlavne manžel, ale pred tehotenstvom sme obaja pracovali v zahraničí a našetrili sme si korunky, práve kvôli deťom aby sme mali. Ja som 6ty rok doma, ale posledný rok si privyrábam ako opatrovateľka seniorov na polovičný úväzok. Nezarobím síce moc, ale nie som nútená makať od rána do večera, muž dobre zarobí a ja sa môžem venovať deťom a domácnosti a prinesiem aspoň nejakú korunu domov.

darianova

Slováci sú vážne najhlúpejší národ na svete, ešte aj na fóre sa dokážu urážať. Nám sa musí dobre vládnuť. Nečudujem sa, že sme tam kde sme ako krajina.

Tutenstein_xD

SofiaElla asi si nepochopila ako som to myslel. Myslel som ľudí na tomto fóre, aby nechali ostatných žiť tak ako žijú a nech sa im nestarajú do života.

SofiaElla

Tutanchamon - ži a nechaj žiť, platí, ak si na to sám, ak neovplyvňuješ rodinu. Ak si v rodine, žiadne také neplatí.

SofiaElla

Nechcela som sa Vás dotknúť, chápem, že nejako pracujte. Ja som len napísala svoj názor, asi ste nemohli čakať, že Vás všetci budú velebiť ;).
Odpovedali ste mi inak, ako ste poskytli informácie vo svojom pôvodom príspevku - čo je pre mňa dosť zvláštne a nežiadúce. Niekde proste klamete a ak sa s tým máte vyrovnať, musíte prijať aj pravdu a úprimnosť.

Tutenstein_xD

Čo sa tu hádate ako malé deti. Ži a nechaj žiť !!!! Každý nech si žije po svojom nie ? Ostatných do toho veľké ......

mylady

Kludne rypacom odvrkni, ze ich do toho prd. V zahraničí je uuuuplne bežné, ze zena je doma, stara sa o dom, deti a ma cas na priatelky, konicky a muza. Napr v Holandsku je to uplnym standardom, zena je doma a stara sa o rodinny krb, aby bola pohoda a venuje sa detom. Tam maju aj pani na upratovanie a pani na doucovanie.Manzelky navstevuju svoje kluby, chodia na kozmetiku, nakupovat a cvičiť, staraju sa o seba, večer chodia s manzelmi do spolocnosti, divadla a na večere. To len tu na svk je predstava zeny-karieristky, co stiha vsetko, seba, decká, karieru a muza, domacnost a este neviemco. Az na to, ze sa kazdy druhy manželsky par rozvádza, nakoľko tu žijeme v prisernom strese, zatazeni hypo a uvermi, tak makaju vsetci, aj zeny popri MD, popri detoch, popri rodine. A potom to tu aj tak vyzerá. Ber to tak, ze mas obrovske stastie a to co ti druhi podsuvaju je len to, ze by boli najradsej na tvojom mieste.

jednomalepivo

Nerieš, ľuďom sa nezavďačíš. Vždy si niečo nájdu. Ak by si do práce utekala po roku, bola by si krkavčia matka, ak zostaneš doma dlho, si lenivá hnida. Koniec koncov, sama vidíš tie komentáre.

alica111

estela : Ty musis byt neskutocne primitivna a hlupa zena. Si zla, arogantna, povysenecka a navyse z Teba krici zavist. Skoda ze nevidim tvoj xicht ci je tak skaredy ako tvoje srdce.