Ženy v domácnosti

Príspevok v téme: Ženy v domácnosti
zienkadomaca

Chcem sa spýtať, ako sa pozeráte, ako vnímate ženy v domácnosti? Také, ktoré nepracujú, ale starajú sa o rodinu? Ja som pred tehotenstvom pracovala, bábätko sme plánovali a partner chcel, aby som bola celé 3 roky doma s malou. Po dvoch rokoch som znovu otehotnela, tiež plánovane, a som doma 6-ty rok . Mám teda dve deti, 6 ročnú a 4 ročného. Problém je, že ľudia do mňa neustále rýpu, pýtajú sa, že "Ty nepracuješ? Kedy už pôjdeš do práce? Živí Ťa muž? a podobné reči. Áno pracuje hlavne manžel, ale pred tehotenstvom sme obaja pracovali v zahraničí a našetrili sme si korunky, práve kvôli deťom aby sme mali. Ja som 6ty rok doma, ale posledný rok si privyrábam ako opatrovateľka seniorov na polovičný úväzok. Nezarobím síce moc, ale nie som nútená makať od rána do večera, muž dobre zarobí a ja sa môžem venovať deťom a domácnosti a prinesiem aspoň nejakú korunu domov.

642

Vyzivovaciu povinnost na dieta ma zena uplne rovnaku, ako muz. A takisto starostlivost o clenov rodiny. Tak tu uz netrep sprostosti. Parodia na zenu, ktora sa hra strasne utlacovanu a zanprazdnenu. Lutujem toho, co ta ma na krku a neobchadza ta aspon 20 kilometrovym oblukom.

SimonaK33

642

Ja ti navrhujem kastraciu
Nedavaj peniaze ziadnej zene, vsetko si rob v domacnosti sam a sex tak isto.
Ked tu ides presadzovat zakony a moralku na fair- play urovni, a prestan tu ponizovat zeny z pozicie svateho.Svoj egoizmus a lakomstvo tu prezentujes ako nejaku normu.Skoda kazdej zeny co ti skoci na lep.Ty si totiz nezasluzis vobec nic a ber si priklad od usilovnych nesebeckych muzov co zenu povazuju za rovnocennu partmerku a nie kus handry
A k tomu lenoseniu? Co vsetko robis v domacnosti? Nic? Takze ty vodu kazes a vino pijes.Zena ma pracovat zarabat a domacnost sa starat a nic od muza nechciet.Naco by jej bol potom chlap ako ty? To sa vraciame k 1.bodu - kastracia by bola pre teba najvhodnejsia

SimonaK33

Vsak o takeho muza lakomeho ako ty nikto ani nestoji.Nemas pravo na ziadny servis v domacnosti ak neprispievas do rozpoctu.Podla zakona mas vyzivovaciu povinnost na dieta a mnohe ine.Ak manzelke neplatis mala by ta dat na sud podla zakonov tejto republiky. Ako hladas si sluzku do domacnosti zadarmo a tomu ty hovoris ucta k chlapovi. Tak ty vela tej ucty k zenam nemad.Tak ked kritizujes druhych najprv sa pozri do zrkadla. Stale omielas to iste ake su zeny lenive.Mozem sa spytat co ty v fomacnosti robis?
.Proste pre mna nie si chlap ale primitiv.Ked chcrs aby si ta zeny vazili tak sa podla toho spravaj.
O tvoju uctu nestojim. Argumenty hlupych ludi su pre mna nepodstatne.Nebudem muzovi robit sluzku lebo ty si to zelas.Ak chces byt lakomy nech sa paci.Kazda zena ti da kopacky a zober si svoje peniaze do hrobu

Anonym222

Mne moj muž pomaha kolko moze. A nevičita mi ze nezarabam peniaze. A ked aj vedel žesi ma bere choru tak mito do oci nevihadzuje ohladom penazi. Mne neodporučili mat vobec dieta. A mame dve. obetovala som to kvôli nemu.velmi tuzil mat dieta. A aj to tak dopadlo pri druhom porode som skoro prisla o zivot. A nemozem zato žesom chora od mala. A velmi sito važim čo premna robi. Viem že ini bi ani somnou nebol.

642

Simonak33,

mna take lenive zakomplexovanetela nemoze urazit. Ak mas cas vypisovat blbosti po forach, bezdovodne napadat a urazat druhych, tak to s tou tvojou starostlivostou o dieta asi nebude az take vazne. Zaujimave ze ine zeny maju cas popri materskej este si privyrabat. Muz nie je tvoj otrok, aby na teba robil, staral sa o teba, lebo si leniva lemra a muza beries ako otroka, lebo ty sa vyhovaras na dieta, ako keby si robila 12 hodin v kamenolome, Vidno ako ta matka vychovala k nulovej ucte k muzom a dufam, ze sa ti to raz pekne vrati.

Kamila1234

SSAimonkaK233 A este si zabudla na prebalovanie, detsku koliku, ked mu rastu zuby, ked ochorie... ale ved pre toho primitiva to nie je nic zasluzne...spina jedna.

SimonaK33

642 Zaujimava myslienka 642 preco ty nekrmis decko 5x denne 3x v noci nevstavas, nevaris neupratujes denne chystas jedlo zamatas neperies zehlis nechystas stravu 3x drnne pre 3- 4 ludi nnechodis na nakupy, v sobotu namiesto piva a kamaratov nestrazis male dieta neupratujes po nom nevyvazas celu rodinu kam potrebuje.Popritom nepracujes v svojej praci samozrejme si vsetko sam platis a zena ti neda ani halier lebo podla teba ma zena robit v domacnosti sluhu zadarmo a nedostat ani korunu.2 tyzdne po porode ma ist zena do roboty- sestonedelie je cas ked sa zena regeneruje po porode- co ty nazyvas lenosenim.Ty by si mal ist po operacii zlomenej nohy hned do prace na druhy den varit upratovat v noci vstavat k malemu decku+ nepytat od zeny ziadne penia,e nikdy.Toto ty navrhujes zenam aby takto zili a ja ti vetejne do oci hovorim, ze ty si ubohy primiyivny cocot.Pekny den