Nemôžem si nájsť prácu

Príspevok v téme: Nemôžem si nájsť prácu
Kamila1234

Nemôžem si nájsť prácu. Moc som sa v živote nenarobila, to je pravda, nechcelo sa mi. Budem mať 27 rokov o mesiac. Na Slovensku som odrobila max 1 rok a potom som odišla do zahraničia. Tam som bola dokopy 5 rokov, pracovala som prevažne ako čašníčka, aj v skladoch, výroby. Vrátila som sa na Slovensko a nemôžem si nájsť prácu. Posielam životopisy kade-tade a aj sa mi nedarí. Poslala som životopis na prácu v Reserved, čo je obchod s oblečením, poslali mail, že vybrali niekoho iného, ani na pohovor ma nepozvali. To isté Notino, teda predajňa parfumov, rovnako sa mi neozvali z výroby hľadali operátorky do výroby na ranné smeny. Zajtra mám ísť na pohovor do Lidla, ale neviem či tam vôbec ísť, zase ma určite odmietnu. Neviem čo robím zle.

Kamila1234

swistica ďakujem pekne, si milá. Ja skúsim nestresovať, ale u mňa je to ťažké. Viem, že treba na tom zapracovať :) Zatiaľ som poslala ďalšie životopisy na administratívne pozície kde sa vyžaduje stredná znalosť angličtiny, tak uvidím, či sa vobec ozvú.

Marekis

Čau ak ti nevadí čašníčka alebo pomocná sila v kuchyni www.horecaadvert.com tak tu som ti našiel nejake ponuky alebo ešte skús kurz, napríklad programovanie alebo marketing www.learn2code.sk od nich sú dobré.Niektoré preplatí aj úrad práce

swistica

Neber to tak, ze ta skusaju, ber to ako rozhovor. Podla mna ten nacvik na pohovor v cudzom jazyku by ti pomohol. Lektorka by ti aj potom povedala, ako na tom vlastne si a ci ti odporuca hlasit sa na take miesta.
Viacmenej sa zvykne pytat kde si sa naucila jazyk, ake mas zaluby, predstavit sa, ako si predstavujes buducu pracu, v com sa chces zlepsit, co vies o firme.

Kamila1234

malala účtovníctvo som už dávno zabudla, nepamatám si z toho už nič. Ďakujem za rady skúsim ešte pozrieť tie eshopy.

Kamila1234

swistica z angličtiny som odmaturovala na dvojku a áno, v zahraničí som bola 5 rokov, pracovala som v sklade a akko čašníčka, tiež ako opatrovateľka seniorov. Vždy som sa dohovorila. Neviem čím to je, možno si len neverím. Pravdupovediac pri pohovore som vždy v strese aj ke´d sa to snažím nedať najavo, som usmiata a veselo naladená. No keď ma začnú skúšať zrazu bum... zabudnem aj svoje meno.