Nemôžem si nájsť prácu

Príspevok v téme: Nemôžem si nájsť prácu
Kamila1234

Nemôžem si nájsť prácu. Moc som sa v živote nenarobila, to je pravda, nechcelo sa mi. Budem mať 27 rokov o mesiac. Na Slovensku som odrobila max 1 rok a potom som odišla do zahraničia. Tam som bola dokopy 5 rokov, pracovala som prevažne ako čašníčka, aj v skladoch, výroby. Vrátila som sa na Slovensko a nemôžem si nájsť prácu. Posielam životopisy kade-tade a aj sa mi nedarí. Poslala som životopis na prácu v Reserved, čo je obchod s oblečením, poslali mail, že vybrali niekoho iného, ani na pohovor ma nepozvali. To isté Notino, teda predajňa parfumov, rovnako sa mi neozvali z výroby hľadali operátorky do výroby na ranné smeny. Zajtra mám ísť na pohovor do Lidla, ale neviem či tam vôbec ísť, zase ma určite odmietnu. Neviem čo robím zle.

peparda

akne chyba Ti veru kus inteligencie. Ako hovoria česi: Komu není shury dano, v apatyce nekoupi :D Krásny deň Ti želám.

akne

peparda strc sa do riti, nic ma netrapi, pekne som sa pytala. vidim ze ti ten asketizmus kvapka na karbit, ty drze lakome hovado.

tarhonja

peparda, ak si tu, napíš mi teraz sem na 10-minútový mail: zorian.amier@lnsilver.com a napíšem ti rovno na tvoj mail z vlastného. Nechcem verejne písať kvôli spamom.