Nemôžem si nájsť prácu

Príspevok v téme: Nemôžem si nájsť prácu
Kamila1234

Nemôžem si nájsť prácu. Moc som sa v živote nenarobila, to je pravda, nechcelo sa mi. Budem mať 27 rokov o mesiac. Na Slovensku som odrobila max 1 rok a potom som odišla do zahraničia. Tam som bola dokopy 5 rokov, pracovala som prevažne ako čašníčka, aj v skladoch, výroby. Vrátila som sa na Slovensko a nemôžem si nájsť prácu. Posielam životopisy kade-tade a aj sa mi nedarí. Poslala som životopis na prácu v Reserved, čo je obchod s oblečením, poslali mail, že vybrali niekoho iného, ani na pohovor ma nepozvali. To isté Notino, teda predajňa parfumov, rovnako sa mi neozvali z výroby hľadali operátorky do výroby na ranné smeny. Zajtra mám ísť na pohovor do Lidla, ale neviem či tam vôbec ísť, zase ma určite odmietnu. Neviem čo robím zle.

Katari12

tiez sa priklanam ku kurzom.. ja poznam vitu www.vita.sk a programatorov zhanaju vsade.. radšej takto investovat a potom sa to rozbehne ako cakat,ze nieco spadne samo z neba.. ja byt ty, riesim to tym kurzom asi

opatrovatelkaSK

Píšeš, že si pracovala ako opatrovateľka. U nás hľadajú opatrovateľky stále, lebo táto práca je veľmi ťažká a rozhodne to nie je len o podávaní liekov. Málo ľudí chce túto prácu robiť, nie každý ma na to "žalúdok" prebaliť seniora. Opatrovateľky chýbajú všade, aj u nás aj v zahraničí.

Kamila1234

FullHD ďakujem za opýtanie, napísala som si viac verzíí životopisu, už som aj reagovala na ponuky tak uvidím.

pohovor

kvoli nicomu? neblazni! : D ja velmi tuzim stat sa "inteligentkou" ako kamilka a arogantnou a vulgarnou ako alicka

pohovor

mila kamilka, ja sa teda cudujem, ze ty taka "inteligentka" pracu nemas a ja co nemam ani "stipku inteligencie" ju mam. to je ako mozne? mohla by si mi to vysvetlit? aj teraz sa kukni do kristalovej gule, zapoj svoju inteligenciu a daj vediet.

Medea7

Tak funguje psychika Kamila, a preto ja to tu moc nemám rada lebo keď vidím co si niekedy ľudia medzi sebou robia skáču do seba, ponizuju sa tak mi je nanič. Treba skúšať a nech ta to neodradza. Držím palce.