Čím zaujať ženu

Príspevok v téme: Čím zaujať ženu
Nezaujimavy123

Ahojte,

čím môže v dnešnej dobe plnej potetovaných, svalnatých alfa samcov a ľudí čo žijú svoje životy online na instagrame, zaujať ničím nezaujímavý chalan s priemerným výzorom (čo mu bolo už viacero krát povedané) a príjmom ženu ?
Instagram nemám a nechcem, žiadne svoje fotky dávať na internet nebudem, to už je prvá indikácia pre ženy že som "out"...
Krásy mi tiež mohlo byť viac nadelené a záľuby ktoré mam (napr. knihy) v dnešnom svete nikoho nezaujímajú..
Ako to vidíte vy ?

Medea7

No tak ja by som super bohatého nechcela, lebo by mi bolo jasné len chvíľkova záležitosť, ja vždy priemer a všetko si sama zabezpečiť. Lebo podľa mňa možno bohatí muži keďže asi majú všetko tak možno hľadajú vždy nové a nové zážitky. Hovorím možno.

Fullhd

Moc tu neprispievam pretoze stale dostavam BAN za to ze pisem ludom pravdu ale skusim.Zenu zaujmes to co si v zivote dosiahol.Kazda jedna zena bude preferovat hotoveho chlapa.To znamena : byvanie(najlepsie bez hypoteky a dlhov),dobre auto(o majitelovi taketoho dobreho auta to znaci ze nieco v zivote dosiahol),priemerny vzhlad(nemusis mat svaly).Predstav si muza,on povie na prvom rande svojej potencionalnej priatelke ze budu vecerat unho na dome,byte kde on ma v spalni velku postel z masivu,odparkuje svoju karu,otvori jej dvere a zoberie ju k sebe kde ju poriadne vyprasi v noci.Proste nieco ma-atraktivny.Teraz si predstav nejakeho slovenskeho vydlaka ktory ma rande.Auto nema tak idu busom(totalny luzer-nula).Zoberie ju k sebe domov ale musia byt ticho(mama spi po nocnej).Ak ma zena rozum radsej si vyberie toho prveho.Ale co ja viem tak slovenky,cesky toho moc v hlave nemaju.Ak mas cez 20 cm tak spravis dojem ale len na par mesiacov,mozno dni.Oni vacsinou ak sa objavi niekto schopny tak da prednost radsej sikovnemu remeslnikovi ako luzrovi s fabriky.Samozrejme poznam aj manzelov,pari ktori toho moc nemaju ale maju to v zivote tazke.Ziju ako zebraci od vyplaty k vyplate.

Medea7

Sofia Ella ale jasne ze nič není vecne ani láska. Rozchody sú tu preto aby sme sa naučili kde sme robili chybu a ako to zvládneme. Aj takéto sú životné skúšky. Kto Ti ma prísť do života ten Ti príde, tak to je riadené podľa mňa životom alebo osudom. Co všetko robí pre to človek to je už iná vec. To potom neviem čím je to riadené.

SofiaElla

ehm, áno, v tom, že neopätovaný cit bolí, v tom ti dávam za pravdu. V skoršom príspevku som písala, že na strednej som vždy išla po pekných. U jedného som myslela, že som zamilovaná,jemu išlo asi len o sex. Aj keď som to na chvíľu zvrátila, aj tak sa dal potom dokopy s inou. Veľmi ma to bolelo. O 5 rokov som sa na tom smiala a dnes už teda vôbec nechápem, čo som na ňom videla (teda okrem výzoru).
Nerozumiem tomu, prečo sa všetci chceme presvedčovať o tom, že nikdy nám nikto srdce nezlomí. No zlomí. No, bude to bolieť. Tak to je. Ale ja to chápem tak, že všetky tie moje rozchody boli preto, aby som sa proste stretla s tým, s kým raz aj zostanem (alebo aj nie).

Medea7

Sofia Ella ale ľudia sú rôzni každý píše to co zažil, poprípade sa chová tak v akej spoločnosti je. Ak vieš mu pomôcť tak mu pomôž. Môj názor je ten ze ľudia a je to aj v zamilovanosti sa chovajú k človeku tak do akej miery im to svojim správaním dovolí. Nejak inak to není. Aj ona možno skúšala co všetko si k nemu môže dovoliť a co jej prejde. Jeden nadáva na ženy lebo sa sklamal, alebo mu dala kopačky alebo aké názory sa do neho tlačia. Je to rôzne. Pozri pomôžeš mu aj ty sa tým učíš a budeš sa lepšie vyznať v psychike mužov. Ak sa Ti ovšem chce.

ehm

SofiaElla, zamilovanosť je možno najkrajší pocit, keď je to láska opätovaná. Ale je tu veľa chlapov, ktorí zažili len lásku neopätovanú a vtedy je to teda sakra hnusný pocit. A ak to zažili nebodaj opakovane, tak je dosť pochopiteľné, že sa mnohí z nich už nechcú uberať týmto smerom a zamerajú svoju pozornosť úplne iným smerom než na vzťahy. Takže Andy Ruiz má do značnej miery pravdu.

SofiaElla

Medea, nemáš pravdu. Tí, ktorí zažili a sú realisti- tí vedia. Tí, ktorí si nevedia objektívne pomôcť, tí sa opýtajú.
Ale aký to musí byť primitív, ktorý ani nezažil, ani nikoho nezaujíma, len príde na stránku a všeobecne ohovára ženy.
Nie, Medea, to nie je problém, či on chce niečo riešiť, tam je problém on sám. A pokiaľ sa niekto chová horšie ako zle vychované zviera, nech sa ani neobjavuje na nete, v realite, proste nikde. Nech si ten "chudák" rieši sám seba. Lebo takého by neopľula ani ryba -takú má "hodnotu".

Andy_Ruiz

Sofia nemam problem o com konkretne ? Daj napr email nebudem to takto rozoberat na ploche a je to aj dost neprakticke