Čím zaujať ženu

Príspevok v téme: Čím zaujať ženu
Nezaujimavy123

Ahojte,

čím môže v dnešnej dobe plnej potetovaných, svalnatých alfa samcov a ľudí čo žijú svoje životy online na instagrame, zaujať ničím nezaujímavý chalan s priemerným výzorom (čo mu bolo už viacero krát povedané) a príjmom ženu ?
Instagram nemám a nechcem, žiadne svoje fotky dávať na internet nebudem, to už je prvá indikácia pre ženy že som "out"...
Krásy mi tiež mohlo byť viac nadelené a záľuby ktoré mam (napr. knihy) v dnešnom svete nikoho nezaujímajú..
Ako to vidíte vy ?

havka

Napriklad tym, ze budes dzentlmen a pomozes jej s tazkou taskou, das jej dazdnik, ked prsi, a tak. Aj usmev vela robi.

SoriaNella

Hořčík, pozitivní knížky, čajová směs od Jukla Stres, levandule, terapie, pozitivní kamarádi, plánování, pohyb, příroda, banány, meditace, zaměření se na přítomný okamžik, legrace a smích.

Nepomohly mně- cigarety,alkohol, litování se, prilis mnoho spánku

Medea7

Pozri Ozoon ja to beriem tak ze život nám proste niečo ukazuje niečo si riadime my našim postojom a myslením, niečo riadi osud, niečo názory, niečo výchova. Ženám niekedy radím aby pri vybere partnera boli vnimave. Lebo ten plač do vankúša to je už potom o ničom.

fuuuuu45

Fúúúha, nejak sa tu roztrhlo vrece so ztrpknutými mužmi, čo všetko vidia čierno-bielo :O
Buď ste trollovia, alebo ak nie, tak je mi vás strašne ľúto...

Nie som žena, som priemerný chlap s priemerným životom, ale nesťažujem si že mi ženy nepadajú na nohy.

Frk

Ta pekna ku je k tomu este aj rozmaznana a musi mat vsetko na co si prstom ukaze a ked to tak nie je strhne sa boj. Chlap by si mal dobre rozmysliet, ci sa s takou zapletie.

Rozdelenie

Cely problem je tento:

Zeny sa radia na dve kategoerie:
1. Skarede a normalne
2. Pekne a ku*vy

Vysvetlim ako to je:

1. Skareda zena je odmalicka utiahnuta, nema moc pozornosti, stara sa o domacnost, je stale doma, uci sa lebo ju nikto nevola von a podobne. Preto je aj v dospelosti skromna, ma spravne hodnoty a je normalna.

2. Pekna zena ma uz od zakladnej milion napadnikov, volaju ju na party, chlastacky, moze si vyberat chlapov, pomaly jej dochadza ze nic nemusi v zivote robit len roztahovat nohy... Samozrejme sa to prenesie az do dospelosti a je z nej ku*va.

Preto si kazdy chlap musi rozmysliet ktoru z tychto kategori si vyberie.

Ine rozdelenie zien NEEXISTUJE, moze sem pisat kazdy co chce.
Toto je potvrdene rokmi na mne, na kolegoch, znamych, na instagrame, facebooku, vsade. Staci si to zacat vsimat.

Dovidenia :)

Vik_torka

nie všetky ženy vyhľadávajú len svalovcov, potetovaných a pod. takže podľa môjho názoru nie si až tak zle na tom. len treba viacej chodiť von, zoznamovať sa a uvidíš, že si nájdeš a zaujmeš ženu.