Čím zaujať ženu

Príspevok v téme: Čím zaujať ženu
Nezaujimavy123

Ahojte,

čím môže v dnešnej dobe plnej potetovaných, svalnatých alfa samcov a ľudí čo žijú svoje životy online na instagrame, zaujať ničím nezaujímavý chalan s priemerným výzorom (čo mu bolo už viacero krát povedané) a príjmom ženu ?
Instagram nemám a nechcem, žiadne svoje fotky dávať na internet nebudem, to už je prvá indikácia pre ženy že som "out"...
Krásy mi tiež mohlo byť viac nadelené a záľuby ktoré mam (napr. knihy) v dnešnom svete nikoho nezaujímajú..
Ako to vidíte vy ?

ehm

Dobreuz, česť výnimkám. Len by som bol fakt zvedavý, či nejaká výnimka skutočne existuje. Lebo ja som nikdy na žiadnu nenatrafil, vždy všetky zmýšľali rovnako.

Jatomamtake

Nepotrebujem v zivote vela, len mi povedzte ako to mam pri mame vydrzat, ked mi neda pokoj, neustale mi vola a neustale ma uraza aku mam pracu, partnera, moje oblecenie aj ked si kupim uplne nove veci tak vsetko su handry, lebo prenu handry niesu drahe kosele za 100 euri naco ale ja nemám, keby som si kupila novy bycikel , tiez by bol onicom, urcite lebo by nestál 1000 eur.Cela ja a moj zivot je prenu ubohy.Ako potom nezavidiet ked tito ludia namiesto toho aby si zili ako chcu a starali sa o seba nech maju aj drahe auta sperky co len chcu ale ja sa s nimi kamaratit nepotrebujem, lenze co robit v pripade ked ide o mamu? Nasporila by som si na dovcu do chorvatska lebo tam to je lacne , myslite zeby sa tesila zo mna? Ani omylom.Ponadavala by ze tam chodia cigani a ze tam nedobre kopu rias a neviem este co pritom tam nikdy v zivote nebola a nebola ani na jazere u nas, teda nikde len doma a v obchode a taky clovek sa bude miesat do mojho zivota? Ja by som zila skromne len ako vydrzat ju a ten tlak? Kvoli nej som sa snazila mat drahsie veci aj lepsieho partnera, aby bola spokojna a dala mi uz konecne pokoj, aby som pocuvala ze aka som super, a nie tie negativa, boli take casi ked ma chvalila, teda sa mi darilo na skole lenze potom ked uz menej z robotou, tak ma zacala urazat a ponizovat.Vyvysovat sa. Furt viac som sa snazila ale prinieslo mi to akurat choroby depresiu pocit mennejcennosti.No lenze ked budem zit skromne neda mi pokoj.Takze tiez stres.Ako z toho vyjst??A potom ze su zeny zlatokopky Z tohto ani ine riesenie nevidím.Ale to by ma tiez sudila ze som zlatokopka.Takze tiez zle.Asi sa musim len odstrelit nic ine mi neostava.Tam uz budem mat pokoj.

Marconello

Už antickí filozofovia prišli na to, že ženy sú hlúpe stvorenia vhodné len na rozmnožovanie, výchovu detí a starostlivosť o domácnosť. Sú materialisticky založené a nevnímajú hlbšiu podstatu a logiku. Veď aj slávny Cassanova povedal, že ženské srdce je skazené a ženy bažia po daroch od mužov, nie po ich ľudských kvalitách. Muž, čo sa snaží zaujať ženu svojou dobrotou a pomocou je zaradený do friend-zóny a ďalej vedome, či nevedome zneužívaný na pomoc a dary.

ozoon

A pritom by stacilo vyjst si v ustrety a zanechat pychu a materialny svet za dverami, bohuzial zeny maju pychu a kretenstvo priam zakodovane v hlavach.

Medea7

Sofia Ella ale je to tak je to o vnútornom prežívaní a rozpoložení. To so psychikou a ešte keď sa niekto sklame není také jednoduché dat to do kopy. Vies aké rady nad zlato som dostávala a venuj sa tomu a rob to ale není to také jednoduché.