Čím zaujať ženu

Príspevok v téme: Čím zaujať ženu
Nezaujimavy123

Ahojte,

čím môže v dnešnej dobe plnej potetovaných, svalnatých alfa samcov a ľudí čo žijú svoje životy online na instagrame, zaujať ničím nezaujímavý chalan s priemerným výzorom (čo mu bolo už viacero krát povedané) a príjmom ženu ?
Instagram nemám a nechcem, žiadne svoje fotky dávať na internet nebudem, to už je prvá indikácia pre ženy že som "out"...
Krásy mi tiež mohlo byť viac nadelené a záľuby ktoré mam (napr. knihy) v dnešnom svete nikoho nezaujímajú..
Ako to vidíte vy ?

ozoon

klapo to napisal velmi dobre , len dodam ze zeny su vecsinou nercistky ,ich povrchne hodnotenie postrada zdravy rozum, riadia sa pudom ako zvieratka, preto maju k nim tak blizko.

Andy_Ruiz

Vsak tema je ako zaujat zenu? A ako zaujme chlap zenu ked ma na vyber z viacerych a napr ten dotycny ma mozno rovnaku pracu majetok atd ale oproti ostatnym ma nedostatky ktore neovplyvni napr tvar,hlas,stavba tela je proste fyzicky neatraktivny pre zeny tak nema sance u zeny.

klapo

Myslim, ze sa to tu pise stale dokola a v podstate je tu aj vysvetlene, preco vztahy malokedy funguju. Vsetka pozornost sa totiz upriamuje na muza, ci ma spravne predpoklady, co dosiahol, aky je to "samec". Cize muz sa berie vo vztahu automaticky za dolezitejsieho. To ze vacsina zien sa na vztah nehodi a ze nestaci , aby sa niekde na fore vychvalila sama seba do nebies a zdoraznovala, aka je uzasna, pekna a neviem, co je prave dosledok nespravnej vychovy a vplyvu okolia. Zena sa automaticky povazuje ya bezchybnu, dokonalu a vsetci by sa o nu mali snazit, Aj ked v podstate nie je vobec o co.

Funeral director

Ja som tu na tomto fóre totiž nikdy neprezentovala svoj "osobný a skutočný postoj mňa ku vzťahu", lež tu podporujem všeobecný postoj ku vzťahom. Všeobecný je ten (teda zatiaľ aj vedecky dokázaný, že kto je v manželstve (vzťahu), žije dlhší a šťastnejší život. Myslím, že môj osobný názor na to by nemal mať vplyv, preto ho ani neprezentujem na tomto fóre.

Pekne opisane. A toto je skutocna podstata problemu tohto vlakna. Jedna vec sa povie, druha sa robi, ale kazda (ak vobec priznana) sa bude prezentovat ako vinimka.

naivny

podľa mňa je samozrejmosť, že žena hľadá muža, ktorý niečo dosiahol. Keď hára sučka, aj tam sa dostáva k nej najsilnejší samec. A u ľudí sa sila meria úspechom v živote. Vtedy žena vie, že sa muž o ňu postará. Hneď už na rande, aký budú mať program. Bohatší ľudia majú viac možností a viac toho aj poznajú a zažijú.

Medea7

dobre už to som ja nepísala. Ja som Ti skôr písala, že keď budeš starší budeš spoznávať ženy a zmeníš názor. Ostatne som ja nepísala, ja nikoho nehodnotím.

Medea7

Sofia Ella ty mi sedíš. Žiaľ ale mladé dievcata na to sa asi chytajú možno. Tak je to pekne očarujúce ale čo potom keď vzplanutia vyhasne.

Timko

FullHD len trochu upravím, ženu nezaujíma či si to v živote dosiahol tým že si poctivo makal, alebo si to všetko zdedil a nemusel si pohnúť ani prstom, alebo si okradol chúdence siroty...
Dôležitý je len ten výsledok a to že tie majetky, byty, domy a auta máš. Potom si príťažlivý a zaujímavý.