Čím zaujať ženu

Príspevok v téme: Čím zaujať ženu
Nezaujimavy123

Ahojte,

čím môže v dnešnej dobe plnej potetovaných, svalnatých alfa samcov a ľudí čo žijú svoje životy online na instagrame, zaujať ničím nezaujímavý chalan s priemerným výzorom (čo mu bolo už viacero krát povedané) a príjmom ženu ?
Instagram nemám a nechcem, žiadne svoje fotky dávať na internet nebudem, to už je prvá indikácia pre ženy že som "out"...
Krásy mi tiež mohlo byť viac nadelené a záľuby ktoré mam (napr. knihy) v dnešnom svete nikoho nezaujímajú..
Ako to vidíte vy ?

cimzaujat

Sofia: nechcem sa tu nikoho zastávať, ale nechápeš aké to je keď si to nezažila v takej miere ako oni. z tvojho racionálneho pohľadu sú to len chudáci ale nevieš čo ich k tomu viedlo.

je to podobné ako depresia a okoliu sa činy ľudí s depresiou javia ako nerozumné a nechápu to. pre normálneho človeka, ktorý si neprešiel ťažkým životom je ťažko pochopiteľné. si predstav že niekto trpí depresiou a chce sa zabiť a ty mu povieš že proste prestaň byť depresívny a nezabíjaj sa ty plačko. myslíš že tomu človeku takto pomôžeš? nie.

Andy_Ruiz

Sofia inak by si hovorila keby si chcela napr 5 chlapov uplne by sa ti pacili a kazdy jeden by ta odbil, ked si nebola v takej situacii tak tazko sa k tomu mozes vyjadrit.

ehm

Áno, gogora to presne vystihla, buď zaujmeš na prvý pohľad a si teda poriadne fyzicky atraktívny, alebo taký nie si a všetko ostatné je zbytočné. Čiže je to stále len o tom povrchnom vnímaní žien.

SofiaElla

Toto je váš problém. Vy tu do nekonečna budete húsť a hľadať problém v ženách a k tomu ten problém ste vy sami, váš prístup, postoj, zmýšľanie. Preto vás ženy nechcú. Neviem už ako inak to napísať. Ale zbabelo to zhadzujte naďalej na nás ženy, tým nás určite zaujmete.

Andy_Ruiz

Gogora presne ako pises ak muz na prvy pohlad nezaujme zenu je dalsia snaha zbytocna , moze sa snazit neviem ako , zena ho neodbije bude sa s nim bavit ale vzdy bude max dobry kamarat.

Medea7

Ja to beriem tak ze rovnako mysliaci ľudia si sadnú hneď a keď majú rovnaký názor na problémy. Ale žeby mi muž vydeloval peniaze, kontroloval by ma a presadzoval si svoje tak to by bolo utrpenie pre mňa.

gogora

Nikdy nevies, zenu zaujmes hned alebo vobec, ak ju zaujmes hned, vie z toho nieco byt ak nie, tak viac ako kamarat nebudes. Kvety, starost, ochota, zaujem a hlavne respekt :)

Medea7

Tak ja neviem o mňa keby sa mal muž starať tak mne osobne by to pripadalo, že tak tu som asi skončila. Ale ženy tu môžu dosahovať úspech a samostatnosť. A co keď sa žena pochváli je vidno ze si je sama sebou istá. Dobre každý máme iný názor.

Funeral director

Andy_ruiz

Jednoduche, kazda ma poradie priorit (mladsie) a ich subor (starsie) ktore su ochotne prehadzat ak ich ta ci ona priorita pritiahne (vsetky) a to aj v neskorsom veku (zufale).
Muz ma s interakciou tohto riesenia problem v mladosti pre nedostatok skusenosti, v neskorsom veku prave pre dostatok skusenosti. Ale to uz nie je jeho problem:)

Je to iba o tom s cim si v zivote skutocne stastny. Vstah nie je vinimka a vlastne stastie neuputas, hladas ho v sebe a okolo seba.