Čím zaujať ženu

Príspevok v téme: Čím zaujať ženu
Nezaujimavy123

Ahojte,

čím môže v dnešnej dobe plnej potetovaných, svalnatých alfa samcov a ľudí čo žijú svoje životy online na instagrame, zaujať ničím nezaujímavý chalan s priemerným výzorom (čo mu bolo už viacero krát povedané) a príjmom ženu ?
Instagram nemám a nechcem, žiadne svoje fotky dávať na internet nebudem, to už je prvá indikácia pre ženy že som "out"...
Krásy mi tiež mohlo byť viac nadelené a záľuby ktoré mam (napr. knihy) v dnešnom svete nikoho nezaujímajú..
Ako to vidíte vy ?

clooo

Myslím, ze odpoveď poznáš...Sú to jednoznačne peniaze, veľa peňazí a samozrejme všetko, čo si za ne môže muž kúpiť, aby si ženy všimli nadbytok peňazí na jeho účte. Kto tvrdí, že je to rozum, charizma a pod., klame. Ja som nikdy nebol na okolie zlý, s každým, aj so ženami som sa dokázal porozprávať, no vzhľadom na to, že mám peňazí nedostatok, nemám auto, výzor len priemerný, ženy o mňa nikdy nemali záujem, nemal som vzťah, nezažil som ani jeden jediný bozk. Keby som zázrakom vyhral vysoký obnos peňazí, stal by som sa v očiach žien ihneď rozumn€jší a charakt€rný...

SofiaElla

Inteligencia, sčítanosť, sebavedomie, zmysel pre humor (ten môžete mať aj svojský s budúcou frajerkou), cieľavedomosť, a samozrejme, mať rovnaké životné "hodnoty".

Funeral director

Bezny chalan moze zacat tym, ze sa prestane s kazdym porovnavat, zacne si uvedomovat a ist za tym co v zivote chce mat, ake to chce mat.
Ciele a osobny individualny pristup k tomu mu da asi najlepsie sance uputat niekoho s podobnym postihnutim tech uz to je cokolvek haha