Čím zaujať ženu

Príspevok v téme: Čím zaujať ženu
Nezaujimavy123

Ahojte,

čím môže v dnešnej dobe plnej potetovaných, svalnatých alfa samcov a ľudí čo žijú svoje životy online na instagrame, zaujať ničím nezaujímavý chalan s priemerným výzorom (čo mu bolo už viacero krát povedané) a príjmom ženu ?
Instagram nemám a nechcem, žiadne svoje fotky dávať na internet nebudem, to už je prvá indikácia pre ženy že som "out"...
Krásy mi tiež mohlo byť viac nadelené a záľuby ktoré mam (napr. knihy) v dnešnom svete nikoho nezaujímajú..
Ako to vidíte vy ?

Medea7

Ozoon mýliš sa ze zeny sú také poznám jednu je jednoduchá, vyrovnaná, je dobrý človek z nej taka krása ide a nemusí sa ani maľovať. Takže nie všetky sú take. To k tomu názoru co si písal.

ozoon

ehm Musel by si byt bohaty , co asi nie si ale mohol by si si najt taku co nevidi, teda slepu , ta by ta mala rada a urcite by ta nediskriminovala ako nase vidiace potvory.

Bohatier

Ti anticki filozofovia boli urcite muzi! :P :D A ja by som radsej takto nepekne nepausalizoval lebo co mysel to unikat! :) Skor ked uz by som ludi rozdeloval podla stupna ich filozofie ktorou sa riadia a vplyvaju na svoje blizke okolie. :))

ehm

Andy, lenže aj neatraktívne ženy majú napadnikov a môžu si vyberať. I keď z menšieho počtu ako tie atraktívne. A tým pádom som ja neatraktívny aj pre tie neatraktívne a ani ony ma nechcú.

Andy_Ruiz

Ehm asi to tak myslel ze neatraktivny si musi hladat aj neatraktivnu polovicku, vsak ani zeny nie su kazde modelky

ehm

xxoxox, takže vlastne vzťahy sú len pre atraktívnych a je zlé, že my neatraktívni nad tými vašimi vzťahmi nejasáme. Tak mám chápať tvoj príspevok?

xxoxox

dobreuž ty tiež nemáš zrovna rozumný názor na ženy a na vzťahy. čo som si tu čítal tak tebe dobre drbe... máš len 20 rokov a robíš takéto fatálne závery o vzťahoch? myslíš že toto je rozumné? nadávaš že ženy nie sú rozumné a riadia sa hormónami, pritom ty robíš to isté, necháš sa ovládať hnevom, či zatrpknutosťou či čo to je...

ak chceš robiť rozumné závery tak uznaj že existuje veľa dobrých vzťahov a funkčných rodín, len ty to nechceš vidieť a vidíš len to zlé a potom hovoríš že všetko je zlé... to je rozum? ak hej tak potom nastavuješ novú definíciu rozumu..

podľa teba je nerozumné ak niekoho priťahuje niekto, kto sa mu páči? a čo je teda rozumné? majú sa ľudia nasilu tlačiť do vzťahu s niekým, kto je pre nich fyzicky neatraktívny? je to obidvoch veciach, treba sa sústrediť aj na telo aj na dušu a nie len na jedno z nich