Čím zaujať ženu

Príspevok v téme: Čím zaujať ženu
Nezaujimavy123

Ahojte,

čím môže v dnešnej dobe plnej potetovaných, svalnatých alfa samcov a ľudí čo žijú svoje životy online na instagrame, zaujať ničím nezaujímavý chalan s priemerným výzorom (čo mu bolo už viacero krát povedané) a príjmom ženu ?
Instagram nemám a nechcem, žiadne svoje fotky dávať na internet nebudem, to už je prvá indikácia pre ženy že som "out"...
Krásy mi tiež mohlo byť viac nadelené a záľuby ktoré mam (napr. knihy) v dnešnom svete nikoho nezaujímajú..
Ako to vidíte vy ?

drevolub

podla mna je normalnych a inteligentnych žien ktore neriesia hluposti kopu. a ako ich zaujat? mozno staci nebyt idiot :)) fakt neviem kam chodis kamosko ze povies ze knizky nikoho nezaujimaju. asi sa pohybujes v nejakych zlych kruhoch lebo čítanie je totalne v mode momentalne. ked si provonas kolko ludi citalo v elektrickach a vlakoch tak 8 rokov dozadu, a kolko teraz, tak je to velky rozdiel.

forum456

podľa tunajších expertov na vzťahy ženu môžeš zaujať jedine vzhľadom, svalmi, peniazmi, dobre platenou prácou, tetovaním, fotkami na instagrame a drzým správaním...

takže začni vykrádať banky aby si si mohol kúpiť nejakého miliónového mercedesa, začni chodiť do fitka, daj sa potetovať, buď drzý, nájdi si nejakú dobre platenú prácu a vystavuj sa na instagrame... hneď budeš mať 10 žien na každom prste

Medea7

Ozoon máš pravdu zneužívajú to, ale na konci zistia že to nie je všetko. Krása spočíva v niečom inom. Nie všetko tvorí výzor. Ja na tej žene vidím ze je dobra a preto je aj pekná. Všetko ide z vnútra.

ozoon

Medea7 Viem ze nie vsetky su take zle a ze su aj dobre zeny,niektore su doslova anieli , ale vela vela ich su doslova zle bytosti. Maju obrovsku vyhodu ze ich priroda obdarila a prave to velmi zneuzivaju.