Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.

Príspevok v téme: Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.
Anna 787

Ahojte chcem vás poprosiť o radu, či je tu niekto, kto si dal túto procedúru urobiť a ako to prebiehalo, teda koľko takýto zákrok približne trvá, či to moc bolí, mali ste opuchnuté oči potom alebo nejaké komplikácie a ako dlho sa to hojí ... poprípade kde ste si dali tento zákrok robiť a koľko vás stál. ĎAKUJEM

tamirilka

...jarica minuly rok som tu nieco podobne ako ty pisala, tiez som si myslela, ze kozmetika mi nejako pomoze...ze nebudem musiet na nic taketo mysliet no opak je pravdou...bola som sa dat skraslit na jesen a nelutujem to...keby som cakala furt ze kozmetika pomoze, ze sa stane nejaky zazrak, tak od netrpezlivosti by som asi osedivela...

jarica21

Biatlonistka áno je to impulz, len nie každý vie takýto darček oceniť, mám kamošku čo viem, že by sa nahnevala keby niečo takéto dostala a pritom by to mohlo byť akokoľvek milo myslené :D
Ona je veľmi citlivá na svoju osobu, ale teda ja napríklad sa prikláňam k tebe, ja by som to tiež vzala všetkými desiatimi :) Najmä keď mám skúsenosti, že kozmetika mi nepomáha ;)

biatlonistka7

Neni to typické, ale o to lepšie, ja napríklad neviem nejako oceniť napríklad ponožky ako darček, lebo to si viem kúpiť aj sama, to potrebujem to proste si zaobstarám. Ale poukaz nejaký a takéto veci, to do toho sa mi samej moc nechce :D Tak to je aspoň taký impulz :P

mirabelll

naty toto ti nie je zlý nápad, toto myslím, že by ocenili mnohé ženy, keby som ja dostala taký darček, tak by som sa mu tiež potešila :) Nie je to taký typický darček ;)

naty_gresova

Dá, pozri si tú kliniku o ktorej som ja písala a oni to majú na stránke tie orientačné ceny. Mamku toto trápi? Tak to by si jej mohla vybaviť aj v podobre darčekovej poukážky, som videla že sa to dá, že také poukážky tá klinika, kde som ja bola má a mala by si aj darček na Vianoce vyriešený, len to aby si si poriešila čo najskôr :) Či už máš pre ňu darček??

klarik12

dinda musi sa to dat najst, ved niektore kliniky to maju aj na webe popisane, neskusala si si to niekde najst, pozriet??

dinda12

naty to ti poviem..je to aj mojím snom a myslím, že nie len mojím, ale aj moju mamku toto trápi..a tak by som jej chcela pomôcť..len dá sa niekde nájsť aká je cena takejto aplikácie?..

naty_gresova

Zuzula áno, o tom som ja písala, pretože som si tým prešla, ja to mám za sebou :) Kamoška mi dala tip na kliniku Spinn a tam som zašla, podľa mňa nemať kruhy pod očami je snom mnohých žien, teda mojím to bez pochýb bolo :)

zuzula28

kamcita to ti verím, niečo také skúšať a nevidieť výsledky je na nič, človeka to podľa mňa dosť dokáže nahnevať, podľa mňa je super, že sú dnes takéto možnosti, že aj kruhy sa dajú vyriešiť, že sú lekári, ktorí vedia v tým pomôcť, len ako som sa dozvedela, pred takýmto zákrokom, respektíve aplikáciou je veľmi dôležitá konzultácia ;)