Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.

Príspevok v téme: Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.
Anna 787

Ahojte chcem vás poprosiť o radu, či je tu niekto, kto si dal túto procedúru urobiť a ako to prebiehalo, teda koľko takýto zákrok približne trvá, či to moc bolí, mali ste opuchnuté oči potom alebo nejaké komplikácie a ako dlho sa to hojí ... poprípade kde ste si dali tento zákrok robiť a koľko vás stál. ĎAKUJEM

tamirilka

...nie, nie je...zistovala som si to, kedze tiez chcem toto podstupit...musia vybrat vhodny typ kyseliny, kedze kyseliny maju roznu hutnost a roznu schopnost viazat vodu...:)

tamirilka

...hena nemam toto za sebou...ale chystam sa...a myslim ze je uplne prirodzene ze tomu predchadza konzultacia...ved to tiez neni len tak...ze proste ides a spravia ti to...tiez musia brat nejake veci do uvahy...ci ti to mozu urobit a s akou kyselinou...

kockasikocka

Ja to mám robené niekoľkokrát. Efekt perfektný, nepočula som nikdy o komplikáciách aj keď môže sa stať. Neboj sa nemáš to opuchnuté a ani to nemá žiadnu dobu kedy by sa to malo hojiť. Môžeš ísť do roboty ihneď (napríklad aj keď si to necháš robiť o obedňajšej prestávke, kľudne môžeš ísť do roboty po obede). Napríklad mne telo vstrebáva pomaly kyselinu h. takže mne to vydrží vyše roka.

Kamcita23

ja som si ju dala aplikovat :) kedze kruhy mi dost zneprijemnovali zivot a mozem povedat, ze super ;) ten efekt je viditelny v podstate okamzite, mna viacero ludi pochvalilo, ze lepsie vyzeram ;)

mirabelll

osobne s tým skúsenosť nemám, ale kamarátka si to dávala robiť a pochvaľuje si. Ale dosť záleží aj kde, kto ti to bude robiť :)