Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.

Príspevok v téme: Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.
Anna 787

Ahojte chcem vás poprosiť o radu, či je tu niekto, kto si dal túto procedúru urobiť a ako to prebiehalo, teda koľko takýto zákrok približne trvá, či to moc bolí, mali ste opuchnuté oči potom alebo nejaké komplikácie a ako dlho sa to hojí ... poprípade kde ste si dali tento zákrok robiť a koľko vás stál. ĎAKUJEM

invisiblegirl

Znie to pre mňa príliš radikálne. makeup.sk tu je dobrý obchod, kde si väčšinou kupujem kozmetiku, pozri si nejaké krémy.

yorka

joj kremy v takychto pripadoch nie su k nicomu, viem to podla seba, kadeco som uz poskusala a teda nic mi to nepomohlo, kupovala som si rozne sera, kremiky a neviem co vsetko a efekt ziadny. Preto som uz zacala rozmyslat, ze to vyriesim inak, raznejsie, efektivnejsie ako som sa tu docitala :)

adikee

Raddii ani by som nenazvala, že vytrpieť, niektoré takéto ošetrenia, riešenia nie sú akože najpríjemnejšie, ale väčšinou aspoň čo mám skúsenosť, tak to nie je o bolesti. Skôr o takom zvláštnom pocite, ale tie výsledky sú úžasné :)

9hajma0

nie je, v Spinne u dr. Simbochovej som bola uz niekolkokrat a teda pristup ukazkovy, je to prijemna doktorka, ktora ta so vsetkym oboznami, vysvetli, co a ako, naco je kyselina hyaluronova dobra, ake mnozstvo treba, proste vsetky podrobnosti, aby si presne vedela do coho ides :)

jarmilaku

Eliona ako je to aj s prístupom na tejto klinike?..nie je problém?..lebo ja s prístupom mám väčšinou problém, stalo sa mi už viackrát že som sa stretla s takou nepríjemnou komunikáciou, že som mala pocit, že otravujem..a toto ma zaujalo len chcem sa proste tomu vyhnúť chápeš čo myslím nie?..

Raddii

peterkova kedysi som si nevedela veľa vecí predstaviť, ale dnes už trošku si vytrpieť pre krásu mi teda nerobí problém. Viem, že chcem dobre vyzerať, chcem vyzerať mladšie, nie na svoj vek a som ochotná pre to urobiť ozaj všetko :D

tatana1378

Petra tak jasne, ze najskor sa potrebuje s tebou doktorka alebo doktor teda pozhovarat, ze co od toho cakas, ci nemas nejake problemy, akoze alergie a podobne. A nasledne sa dohodnete, ze co teda dalej ako sa aplikacia urobit, ake mnozstvo sa aplikuje a podrobnosti :)

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.