Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.

Príspevok v téme: Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.
Anna 787

Ahojte chcem vás poprosiť o radu, či je tu niekto, kto si dal túto procedúru urobiť a ako to prebiehalo, teda koľko takýto zákrok približne trvá, či to moc bolí, mali ste opuchnuté oči potom alebo nejaké komplikácie a ako dlho sa to hojí ... poprípade kde ste si dali tento zákrok robiť a koľko vás stál. ĎAKUJEM

Kamcita23

lantalia ty si potom stastna zena, ked nemas taketo problemy :)
no toto moj pripad zrovna nie je, vies kolko kremov a roznych srand som uz poskusala? a isla som si oci vyplakat, ked som dala kopu penazi len tak do luftu bez nejakeho vysledku? :(

lantalia

Marcelina akoze mne toto asi smerovane nebolo, ale trochu ucty a respektu by nezaskodilo ;)
Ja nastastie tento problem nemam, ale ako som pisala uz davnejsie, mam ine problemy, kazda mame nieco co nas trapi a ked nam vie niekto pomoct tak preco to nevyskusat :)

marcelina78

Chlapce problemy s pecenou su kruhy, oblicky su vacky pod ocami, kazdy kto sa trocha zaujíma to vie, takze ak su kruhy pod ocami z obliciek, si trocha mimo.. Lenze ak to ma niekto vrodene, odjakziva ma taku fyzimoniu, mozes si tu mudrovat kolko chces, jednoducho ma taky tvar lebky, posadenie oci , nosa a mozes si pichat ihlicky kolko chces aj precistovat telo, nevyplni ti to priehlbiny pod ocami. Tak tu uz tolko nemudruj !

jarica21

Mjanik poviem ti, že tú som už podstúpila a neraz, ale s týmto mi to vôbec nepomohlo, keby to malo pre mňa nejaký význam v tomto smere, tak asi by som dnes nepremýšľala nad niečím takým ako je kyselina hyalurónová :)

mjanik

adike-ty o tom nemusíš byť presvedčená,ked ,že neštuduješ akupunktúru ,musíš to prijať ako fakt a preto nad tým nešpekuluj

adikee

Mjanik o tomto nie som celkom presvedčená, mnohokrát je toto aj dedičné a teda v takom prípade s tým hento nemá vôbec nič spoločné, ja myslím, že hlavne nám ide o to jak sa toho zbaviť ;)

mjanik

kruhy signalizujú slabosť obličiek.Najúčinnejšie je dať si do poriadku obličky a tým pomôžete nie len kruhom pod očami ale aj celému telu ,lebo obličky ma jú dosah na celé telo!!!!!!

mirabelll

bambulka akože myslíš, že jednotlivé úkony akože postupne hej? Dobre som to pochopila? Ty si sa dávala nejako takto skrášľovať??