Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.

Príspevok v téme: Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.
Anna 787

Ahojte chcem vás poprosiť o radu, či je tu niekto, kto si dal túto procedúru urobiť a ako to prebiehalo, teda koľko takýto zákrok približne trvá, či to moc bolí, mali ste opuchnuté oči potom alebo nejaké komplikácie a ako dlho sa to hojí ... poprípade kde ste si dali tento zákrok robiť a koľko vás stál. ĎAKUJEM

tamirilka

...petka u mna tieto veci vobec nepomohli...podla mna kozmetika na toto nema zmysel...nema na to nejaky vplyv...preto ja uvazujem nad touto aplikaciou...lebo mi to pride vhodnejsie riesenie ako vyhadzovat kopu penazi len tak za daku kozmetiku...

sisima

Ja som si dávala robiť výplne kyselinou hyaluronovou pred pár mesiacmi. Vysledok trvá do roka. Ale určite si na ten zákrok neodbehnem cez pauzu v práci. Mám tvár troška červenú a niekedy slabší opuch keď z Yes Visage odchádzam – ale to do truhého dňa pominie. Ono je to individuálne, každý to asi znáša inak. A áno aj ja som konzultáciu mala, takže je to asi samozrejmosť. Ale určite ten výsledok stojí za to.

HenaZ

aj som si myslela..ale myslela som, ze radsej sa opytam niekoho, ze kto to ma za sebou aby mi povedal z vlastnej skusenosti ako to je pred tou aplikaciu..ja len dufam, ze telo taketo veci znasa v pohodicke..

dinda12

na tej klinike robia aj niečo takéto?..to som netušila..už som o nej počula..aj som si ju pozerala, ale skrz úplne niečo iné..toto by mi ani len nenapadlo, že niečo takéto by tam mohli robiť..tiež by som bola rada keby sa s tými mojimi vačkami dalo robiť.. :)

jarica21

Kamcita ty si pred akým časom toto absolvovala? Ako často je vhodné alebo teda skôr potrebné opakovať túto aplikáciu??

Kamcita23

po cenovej? ked si najdes kliniku Spinn, kde to mne robili, respektive ich web tak si vies najst aj cennik takychto vykonov tam :) skus pozriet, ak nenajdes, tak ti to poslem :) tam mas presne popisane, ze o aku oblast ide a ako vychadza 1ml :)

Marhulienenka

Ja som našla neskutočnú vec.Volá sa to sérum na očné vačky.Vyrába ANNEMARIE BORLIND a je to v rade energynature.No neskutočná pecka..fakt nechápem ako to je možné ale tie čierne kruhy a opuch mi zmizol za 4 dni. Dokonca som čítala, že to testovali a 80% ľudí dosiahlo podobný výsledok ako ja a ešte skôr. Oni totiž testujú na dobrovoľníkoch nie na zvieratách. Pár korún to stojí a aj ten aplikátor je mega. Teraz to už berem len tak preventivne občas abo ked je skúskové obdobie a do noci sa učím.Ja kupujem na bioskin.sk koli darčekom a vzorkám grátis..predtým som kupovala na naruesus.sk abo biotrean.Mam od nich aj penu aquanature a to je delo make up všetko ide dole a je to šetrné a prírodné plus aj po čistení hydratuje.Prerfektne produkty..len keby bol človek milionar :D

Kamcita23

presne ako si napisala, musia vybrat, ze aka by bola vhodna, ale zase to je uplne normalne, ze pred takouto aplikaciou sa robi konzultacia, predsa len musia oni vediet do coho idu, komu co pojdu robit, aby boli pripraveni na vsetko, no ako som pisala, ten vysledok potom to je topka, ja som taka stastna teraz :)