Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.

Príspevok v téme: Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.
Anna 787

Ahojte chcem vás poprosiť o radu, či je tu niekto, kto si dal túto procedúru urobiť a ako to prebiehalo, teda koľko takýto zákrok približne trvá, či to moc bolí, mali ste opuchnuté oči potom alebo nejaké komplikácie a ako dlho sa to hojí ... poprípade kde ste si dali tento zákrok robiť a koľko vás stál. ĎAKUJEM

Raddii

peterkova kedysi som si nevedela veľa vecí predstaviť, ale dnes už trošku si vytrpieť pre krásu mi teda nerobí problém. Viem, že chcem dobre vyzerať, chcem vyzerať mladšie, nie na svoj vek a som ochotná pre to urobiť ozaj všetko :D

tatana1378

Petra tak jasne, ze najskor sa potrebuje s tebou doktorka alebo doktor teda pozhovarat, ze co od toho cakas, ci nemas nejake problemy, akoze alergie a podobne. A nasledne sa dohodnete, ze co teda dalej ako sa aplikacia urobit, ake mnozstvo sa aplikuje a podrobnosti :)

Marion25

Eliona volala som si už tam na tú kliniku aj sme sa dohodli, takže ja sa teším, že aký bude výsledok jaké to bude.
Síce som taká nervózna, ale skôr by som povedala, že taká príjemná nervozita. Vieš čo tak ja tiež mám problémy s kruhami, kadejako som to už riešila. Najskôr, že málo vody pijem, tak som začala oveľa viac piť, potom že možno málo spánku, tak som aj to dala do poriadku a potom som došla na to, že to asi sama s tým nič neurobím, tak preto som začala nad týmto dúmať.

peterkova_klar

Ale nie je to nejako bolestivé, keď sa takto riešia kruhy pod očami? Neviem si to celkom predstaviť ako to prebieha :O

Eliona

Najjednoduchšie je do Spinnu si zavolať a dohodnúť čas a deň, je to najlepšie lebo ti povedia aj kde je ambulancia, na ktorú sa objednávaš, aj ty im povieš, čo vlastne potrebuješ a dajú ti info, čo potrebuješ.
Marion, čo by si chcela absolvovať??

Marion25

Heej?? Toto som nevedela, lebo pri niektorých doktoroch sa dá objednať cez internet, ale to asi nebude tento prípad, no skúsim si tam zavolať v pondelok a uvidím. Ale chcela by som sa už konečne posunúť ďalej.

vierocka66

marion to jedine žeby si tam zavolala a popýtala sa, že kedy môžeš prísť a oni ti dajú termín. Viem, že niektorí lekári to majú aj tak, že sa vieš cez internet k nim objednať, ale toto tak nefunguje.

tatana1378

Marion s dlhym cakanim? Ee. Bola som tam nedavno, ale to bolo uz druhykrat, takze uz som cca vedela ako to tam chodi. To najlepsie je telefonicky sa objednat na to, co chces a dostanes termin a ked prides na cas, tak si nestihnes ani sadnut v cakarni, jak som si ja nestihla, snazia sa brat presne na cas a to je velke plus.