Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.

Príspevok v téme: Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.
Anna 787

Ahojte chcem vás poprosiť o radu, či je tu niekto, kto si dal túto procedúru urobiť a ako to prebiehalo, teda koľko takýto zákrok približne trvá, či to moc bolí, mali ste opuchnuté oči potom alebo nejaké komplikácie a ako dlho sa to hojí ... poprípade kde ste si dali tento zákrok robiť a koľko vás stál. ĎAKUJEM

9hajma0

susanee ja som tolko otalala, ale zaciatkom tohto roka som bola na klinike, o ktorej pisala domixie a spokojnost z mojej strany :) dr Simbochova odviedla pri mne dobru pracicku ;) kruhy pod ocami boli mojim velkym trapenim, no nastastie uz je to vsetko inak a teraz mi je luto, ze som si to nedala urobit skor, teraz uz mam pocit, ze som aj taka sebavedomejsia :D

Susanee

Tiež si na kvalite potrpím. Navštevujem výlučne doktorov ktorý výplne robia a majú dlhoročné skúsenosti. Už druhým rokom navštevujem pani doktorku v Yes visage v BA a to dochádzam z Trnavy. Proste viem, že sa mi tam dostane dobrej starostlivosti a za tou som schopná aj cestovať. 

domixie

segra moja tiez kadejako vymyslala, ze kde si to da urobit, esteze si dala povedat a pozerala sa po klinikach, co sa tomu venuju, ze si to nedala nakoniec robit niekde v nejakej kozmetike, lebo to nevies ci maju tam realnu skusenost s niecim takymto alebo nemaju, nevies co ta caka a ked je niekto lekar tak predsa je to ine aj ta dovera je tam podla mna vacsia, segre to robili v Spinne a ma to perfektne, moja svokra tiez zvazuje, ze to absolvuje :)

zuzula28

Bambulka32 už som si aj ja o tom viac pozerala a chystám sa tento rok, že by som sa na to aj ja dala nahovoriť. By som si zašla na konzultáciu a by som videla čo ďalej :)

bambulka32

Naty to súhlasím, lekársky dohľad a odbornosť je v takomto smere veľmi podstatná. Predsa len aj operovať by som sa nešla dať len tak niekomu niekde pri ceste. Ale by som si dobre rozmyslela komu sa zverím do rúk a pri tomto to platí rovnako!

naty_gresova

Bombastic toto si dať robiť u kozmetičky to je risk a dosť veľký. Toto sú zákroky, ošetrenia, ktoré by mal robiť skúsený človek a najlepšie lekár, ktorý má aj znalosti, aj prax, aj všetko!

bombastic

Zdravim, ja mám podobný zákrok už za sebou, mala som veľmi suchú pokožku, aj fľaky, aj kruhy, krémy mi nepomáhali... osobne vždy dávam prednosť radšej razantnej medicíne a ihle...

... čo je pod kožou, to sa počíta... nechcem robiť zbytočne reklamu, ale bola som spokojná s klinikou Esthetic na Palisádoch v BA... neviem, ktorá doktorka to práve robila, ale majú skvelé vybavenie, aj materiály.

Rok predtým som si to dala robiť v jednom kozmetickom salóne a skončila som v nemocnici s opuchom tváre a alergickými prejavmi. Treba ísť tam, kde to robia dlho a dobre... pozri na www.esthetic.sk, ale myslím, že teraz majú zatvorené až do odvolania kvôli COVID-19.

bambulka32

S tou klinikou Spinn mám aj ja skúsenosť a dobrú, ale ja som tam bola skrz magnetickú rezonanciu minulý rok :)
Ale chcela som hlavne yorka tebe napísať, myslím, že toto sme si nemysleli ani jedna, ale veľa vecí sa mení a najmä aj naša tvár, pleť sa mení. A to nám mení aj mnohé názory.

yorka

kocky ahojte, mysleli ste si niekedy, ze nad niecim takymto budete vobec uvazovat?? Ze budete zvazovat ze sa date takto skraslit?? Mne to vobec nenapadlo pred par rokmi ale teraz to mam v hlave pomaly kazdu chvilku :(