Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.

Príspevok v téme: Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.
Anna 787

Ahojte chcem vás poprosiť o radu, či je tu niekto, kto si dal túto procedúru urobiť a ako to prebiehalo, teda koľko takýto zákrok približne trvá, či to moc bolí, mali ste opuchnuté oči potom alebo nejaké komplikácie a ako dlho sa to hojí ... poprípade kde ste si dali tento zákrok robiť a koľko vás stál. ĎAKUJEM

dinda12

raddii..ja som sa rozhodla, že do toho pôjdem..našla som si cenník, že koľko takáto vec vychádza a vyzerá to dobre..nie je to nejako cenovo pre mňa šok..myslela som, že to bude viacej..takže sa celkom teším..

domixie

trvale riesenie to nieje, ale je to dlhodobe, vydrzi to :)
co ju presvedcilo? tak kruhy pod ocami su trapenie, to myslim, ze mi da za pravdu kazda zena, ktora tento problem ma a ona dlho zistovala co a ako, skusala toho vela, ale nic jej nepomahalo, tak uz potom si povedala, ze skusi este aplikaciu kyseliny hyaluronovej, ze proste bud alebo :) super je, ze ten efekt je vidiet hned, okamzite, len treba mat na pamati aj to, ze najskor je nutne ist na konzultaciu, kde lekar urci vhodny typ kyseliny, kedze kyseliny maju roznu hutnost a aj roznu schopnost viazat vodu

Raddii

kamcita musíme to nejako vymyslieť, aby tento rok v lete sme nemali takéto problémy, aby sme sa cítili dobre a sebavedomo aj nenamaľované, ideme do toho?? :) Domixie co ju presvedcilo aby si nieco take dala urobit?

Kamcita23

darinik vies kolko ja snivam o tom?
lebo mat make up a vonku 30tky teploty to je nieco strasne, sa to zacne na pleti dopit, no je to fest neprijemne :/

Darinik

lantalia tak bola by som radšej keby to nebolo len naivnou predstavou. Kamcita to by som aj ja rada, nechápem to jak niektoré s tým vôbec problém nemajú :( Tiež by som chcela na tom tak byť.
Domixie toto pomôže? To je akože riešenie na trvalo?

tamirilka

...darinik keby dokazalo nieco take pomoct, tak myslim, ze by to prekvapenim bolo pre mnohe z nas...a velmi by nam to mnohe ulahcilo..ale nejde to len tak..sama som sa o tom presvedcila..ale nastastie su moznosti ako to vyriesit..to je to dolezite..:)

domixie

je to nezmysel, uhorka nepomoze za ziadnych okolnosti :) v Spinne vedia tento problem vyriesit, aplikaciou kyseliny hyaluronovej, sestra to nedavno podstupila a je to o dost lepsie ako to bolo predtym :)
kamcita to mas pravdu, leto sa blizi a je ovela lepsie chodit bez make upu v lete ako chodit s nejakym velkym nanosom len aby sa nieco zakrylo :/

Kamcita23

darinik kvantum som toho vyskusala, ale nic nepomohlo, uz aj ja zvazujem, ze zajdem za nejakym odbornikom s tym, ci by mi vedel poomoct, pretoze je to pre mna trapenie, vela bab chodi v lete bez nejakeho make upu len tak na prirodno a ja sa hanbim kedze tie kruhy mam permanentne :/

lantalia

Darinik myslim, ze toto co sa pytas je dost naivna predstava nie? Keby to pomahalo tak myslim, ze by zeny nesiahali po takychto rieseniach, ze by nevyhladavali odbornu pomoc, nie?