Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.

Príspevok v téme: Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.
Anna 787

Ahojte chcem vás poprosiť o radu, či je tu niekto, kto si dal túto procedúru urobiť a ako to prebiehalo, teda koľko takýto zákrok približne trvá, či to moc bolí, mali ste opuchnuté oči potom alebo nejaké komplikácie a ako dlho sa to hojí ... poprípade kde ste si dali tento zákrok robiť a koľko vás stál. ĎAKUJEM

bambulka32

Lantalia robia viacero úkonov, stačí sa na to popýtať a dozvieš sa aj priamo na ambulancii kopu vecí, že s čím by ti vedeli pomôcť, len treba rátať s tým, že proste nejde všetko na raz, že niektoré veci si proste vyžadujú istý čas, takže postupne ;)

jarica21

Biatlonistka čo som pozerala, tak áno je potrebné hradiť si to z vlastného vrecka, ale myslím, že to neni taký problém. Stačí si odpustiť pár nejakých nákupov a môžeme sa dať skrášliť, ja sa tiež už na to chystám, oželiem zopár párov topánok a môžem ísť na to :P

biatlonistka7

Lantalia myslím, že tam by mali robiť aj mnoho iného. Predsa len lekárska kozmetika to zahŕňa podľa mňa viacero úkonov. Len tie si asi človek musí hradiť sám :)

lantalia

Naty ked to je takato ambulancia tam robia len toto? Alebo aj nejake ine ukony? Ja nemam problem s kruhmi, ale zase sa najde dost inych problemov, ktore ma trapia na mojej tvari :/

naty_gresova

Kozmetika pri takýchto problémoch ozaj nič nezmôže, to sama som sa o tom presvedčila. Mne kamoška odporučila aby som zašla do Spinnu, že tam je aj ambulancia lekárskej kozmetiky a tam mi budú vedieť pomôcť s týmto problémom. Tak som si našla kontakt a objednala som sa. Samozrejme, že na začiatku je veľmi podstatné podstúpiť najskôr konzultáciu, aby lekár vybral vhodný typ kyseliny :)

Marila

Raddii viem, že to možno bude znieť akože naivne, ale ja som verila, že to niečo zmôže. Že by mi mohla pomôcť, no ako som písala veľa som toho skúsila a nič. Preto čoraz intenzívnejšie rozmýšľam nad niečím takýmto. Už nechcem zbytočne vyhadzovať peniaze za nejaké nezmysly, čo mi nič nepriniesli :/

Marila

Tamirilka aj ja by som sa chcela na to dať, lebo kruhy, tá oblasť pod očami, to je pre mňa patália už roky, je mi z toho smutno, že už som toho kvantum poskúšala a nič mi nepomohlo. Toto už vidím jak jedinú možnosť, ktorá by mi mohla pomôcť :)