Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.

Príspevok v téme: Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.
Anna 787

Ahojte chcem vás poprosiť o radu, či je tu niekto, kto si dal túto procedúru urobiť a ako to prebiehalo, teda koľko takýto zákrok približne trvá, či to moc bolí, mali ste opuchnuté oči potom alebo nejaké komplikácie a ako dlho sa to hojí ... poprípade kde ste si dali tento zákrok robiť a koľko vás stál. ĎAKUJEM

dinda12

kočky akože ja teda dobre rozmýšľam do čoho pôjdem..lebo z niektorých vecí sa mi tiež ježia chlpy..ale dala som si urobiť kruhy pod očami...vyplniť si to pred rokom cca a neľutujem to...teším sa z toho každé ráno keď sa pozriem do zrkadla...ale toto podľa mňa pochopí len človek, ktorého to ozaj dlho trápilo...

zuzula28

Invisiblegirl radikálne? A čo iné by si s tým chcela robiť, keď to skľučuje dlho? Tiež sa mi to najskôr akože nezdalo, že by som mala akoby takéto ošetrenie absolvovať, ale keď skúsiš krémiky a kadečo také a nič ti nepomáha, tak sa dáš aj na takéto väčšie ošetrenie a teda ti poviem, že stojí to zato strach odhodiť ;)

invisiblegirl

Znie to pre mňa príliš radikálne. makeup.sk tu je dobrý obchod, kde si väčšinou kupujem kozmetiku, pozri si nejaké krémy.

yorka

joj kremy v takychto pripadoch nie su k nicomu, viem to podla seba, kadeco som uz poskusala a teda nic mi to nepomohlo, kupovala som si rozne sera, kremiky a neviem co vsetko a efekt ziadny. Preto som uz zacala rozmyslat, ze to vyriesim inak, raznejsie, efektivnejsie ako som sa tu docitala :)

adikee

Raddii ani by som nenazvala, že vytrpieť, niektoré takéto ošetrenia, riešenia nie sú akože najpríjemnejšie, ale väčšinou aspoň čo mám skúsenosť, tak to nie je o bolesti. Skôr o takom zvláštnom pocite, ale tie výsledky sú úžasné :)

9hajma0

nie je, v Spinne u dr. Simbochovej som bola uz niekolkokrat a teda pristup ukazkovy, je to prijemna doktorka, ktora ta so vsetkym oboznami, vysvetli, co a ako, naco je kyselina hyaluronova dobra, ake mnozstvo treba, proste vsetky podrobnosti, aby si presne vedela do coho ides :)

jarmilaku

Eliona ako je to aj s prístupom na tejto klinike?..nie je problém?..lebo ja s prístupom mám väčšinou problém, stalo sa mi už viackrát že som sa stretla s takou nepríjemnou komunikáciou, že som mala pocit, že otravujem..a toto ma zaujalo len chcem sa proste tomu vyhnúť chápeš čo myslím nie?..