Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.

Príspevok v téme: Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.
Anna 787

Ahojte chcem vás poprosiť o radu, či je tu niekto, kto si dal túto procedúru urobiť a ako to prebiehalo, teda koľko takýto zákrok približne trvá, či to moc bolí, mali ste opuchnuté oči potom alebo nejaké komplikácie a ako dlho sa to hojí ... poprípade kde ste si dali tento zákrok robiť a koľko vás stál. ĎAKUJEM

yorka

Tally to ma mrzi, ze mas takuto skusenost. mozno bude chyba v tej kyseline, mozno v mnozstve, mozno v aplikacii. to tazko povedat. ale isto by som na tuto moznost nezanevrela a skusila ist na nejaku inu kliniku, mozno inde by sa ti vysledok pacil. ako hovorim, tak osobne nemozem nic zle povedat. v mojom pripade prebiehalo vsetko v poradecku, od konzultacie cez aplikaciu az po vysledny efekt.

lieskovcek

Alexa12 vyskúšala som už aj také. Dlhé roky som mala problémy s kruhami pod očami, takže som stihla vyskúšať toho hodne ti poviem. Ale nič nemalo taký účinok, pri ktorom by som si povedala, že som našla to, čo mi vyhovuje. Preto chcem absolvovať túto výplň kyselinou.
Domixie tiež bola na tej klinike, čo si mi spomínala, áno? Som sa tam objednala a budúci týždeň by som mala ísť na ošetrenie. Do telefónu moc milá pani so mnou hovorila. Aj ma ubezpečovala, že to je rýchly a bezbolestný zákrok. Takže potom budem vedieť povedať viacej k tomu. Drž mi palce, aby to bolo konečne niečo, čo mi pomôže :)

domixie

za seba ti povedat nemozem, ale sestra si chvali doteraz. ona povodne spekulovala si to dat spravit niekde u kozmeticky, ale to sme si dali dlhy pokec potom a uznala, ze tak klinika je lepsie napad. dlhsiu dobu sme sme neboli so svokrovcami, lebo vsak korona a byvaju dost daleko. teraz v lete sme boli u nich na par dni konecne a svokra sa priznala, ze tiez bola na aplikacii kyseliny. ze ked sme o tom tolko hovorili, tak to chcela vyskusat tiez.

lieskovcek

Pozerala som si tak zbežne iba, aj baby mi čo to poradili. Ale chcela som si vypočuť aj niekoho, kto má priamo skúsenosť. No tých krémikov a sér a takýchto vecí som aj ja poskúšala od výmyslu sveta. Ale ono mi to nefunguje. Maskujem to aspoň ako tak make-upom, ale to je oštara. Radšej by som to takto aplikáciou kyseliny vyriešila, nech to má nejaký trvácnejší účinok.

kotros

neviem posudit, ci je to optimalne mnozstvo kyseliny, ktore sa pouziva, alebo ci je to malo, ci vela... to je u kazdeho individualne... tak isto aj to, aka kyselina sa pouzije... aby som sa lepsie vyjadrila, tak aky typ kyseliny, pretoze je ich viacej... maju roznu hutnost a rozne viazu vodu... mozno tam sa stala chyba, ze nebola zvolena spravna kyselina k tvojmu typu pleti... u mna takyto problem nebol, ked som bola na aplikacii... ma mrzi, ze mas takuto skusenost... neuvazovala si, ze by si skusila ist na vypln na nejaku inu kliniku?.. pripadne aspon na konzultaciu?.. aby si sa dopatrala aspon priciny...

Tally

Yorka, žiaľ u mňa sa žiadny zázrak nekonal ako som písala v predošlom príspevku :(
Ani na druhý deň ráno, ani teraz po takmer dvoch mesiacoch. Kruhy mám pod očami stále a som z toho sklamaná :(

Tally

Ja by som sa chcela podeliť o svoju skúsenosť. Bola som na výplň kyselinou koncom júna, dokopy mi dali asi 0,6ml kyseliny. Žiaľ, výsledok nesplnil moje očakávania, tešila som sa ako mi kruhy zmiznú a konečne sa tohto problému nadobro zbavím, no hneď som videla, že to nie je ono, aj keď ustúpil mierny opuch a jedna modrinka, ktorú som mala, tak sa veľa toho nezmenilo. Stále nie som spokojná, vyhodila som za to peniaze a teraz už neviem kudy kam, aby sa tento problém vyriešil. Musím hľadať inú alternatívu, ale zatiaľ som na nič neprišla ?
A chcem ešte podotknúť, že to bolo na klinike, ktorá ma dobré meno a dobré recenzie. Ja sama tam chodím raz ročne dopichnúť pery, pretože tam vie pani doktorka krásne pery vytvarovať, má aj svoju vlastnú techniku a pery vyzerajú prirodzene, takže určite to nebolo neodbornosťou, skôr je problém niekde inde a tá kyselina mi na to proste nestačí ?

domixie

ti poviem, ze to je super darcek. vidno, ze ta kamaratky poznaju a vedia, co ta potesi. aj mas uz pozistovane, kam by si isla? za mna by som ti poradili kliniku spinn. moja sestra sa dlho trapila kvoli kruhom pod ocami a poskusala asi ozaj vsetko, co ti napadne. od kadejakych babskych rad az po drahu kozmetiku. ale nic nemalo taky ucinok ako aplikacia kyseliny.