Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.

Príspevok v téme: Kruhy pod očami - výplň kyselinou h.
Anna 787

Ahojte chcem vás poprosiť o radu, či je tu niekto, kto si dal túto procedúru urobiť a ako to prebiehalo, teda koľko takýto zákrok približne trvá, či to moc bolí, mali ste opuchnuté oči potom alebo nejaké komplikácie a ako dlho sa to hojí ... poprípade kde ste si dali tento zákrok robiť a koľko vás stál. ĎAKUJEM

suklo1125

ale to si vobec nerob starosti, pozrel som si diskusiu a podla toho som si vybral Spinn. najskor som tam volal, ze aku mam poziadavku a co vlastne zamyslam. tak mi vysvetlili, ako to u nich chodi a tak dalej. cize nakoniec dostala zena taky darcek, ako som zamyslal. ale termin som nechal volny, ze to uz nech si ona podla seba rozhodne, kedy by to jej vyhovovalo. vyzerala, ze ju to potesilo, tak som este zvedavy, ako sa bude tvarit, potom po tej aplikacii.

miahu

suklo joj ma to mrzi, ze som sem nestihla prist este pred sviatkami, aby som ti poradila nieco. ako sa ti to poradilo nakoniec vybavit? kupil si niekde? vybral si si nejaku kliniku?

suklo1125

dobre baby, dam si teda poradit, len aby som to stihol vsetko vybavit este do vianoc. vsak cas sa uz pomaly zacina kratit. tak by som dost uvital, keby ste mi s tym vedeli pomoct a poradili nejaku tu kliniku, alebo kde sa vlastne taketo osetrenia robia. viete, ze ste nieco take uz absolvovali a mate skusenost, kde sa oplati ist.

patienka

lieskovcek čo spomínaš, tak to je nejaká nemocnica alebo klinika alebo čo vlastne? myslím, to kde si bola na tej kyseline. ja nad tým začínam reálne uvažovať, že by som to tiež vyskúšala.
suklo podľa mňa je to super nápad, ja by som hneď prijala taký darček, ak je to teda tak ako hovoríš, že by máš pocit, že by to ocenila, tak by som do toho išla byť na tvojom mieste.

miahu

suklo podla mna je to super napad. ak vies, ze o takomto niecoho hovorila, alebo vies, ze pouziva kozmetiku taku, aby eliminovala kruhy pod ocami, tak potom by to bol dobry darcek a prekvapenie si myslim. aj si uz pozeral, ze kde by si jej to zakupil?

suklo1125

skusim sa vas tu takto opytat na nazor. uvazujem, ze by som zene kupil nejaky akoze darcekovy poukaz na tuto vypln kyselinou h. co tu spominate. myslite, ze by ju nieco take potesilo? potesilo by to vas? nechcem zase aby sa urazila nahodou alebo co.

lieskovcek

Domixie priznávam, že som aj trochu bála na začiatku, lebo však nevedela som, že do čoho idem. Aj som si prečítala o tom, aj mi hovorili, čo ma bude čakať, keď som tam prišla, ale tak predsa to bolo niečo nové pre mňa. Musím povedať, že čo sa týka personálu, skutočne milí sú v Spinne, myslím, že aj vďaka nim som to v pohode zvládla, som taký streser niekedy. Čo sa týka výsledka, tak akože nečakala som niečo takéto. Rozdiel vidím každý raz, keď sa pozriem do zrkadla. Chcem ísť potom aj na ďalšiu aplikáciu, a to som sa toho tak bála najskôr.

patienka

ja som začala ešte vlani používať jednu značku kozmetiky a zo začiatku som mala pocit, že mi funguje na tieto kruhy. ale teraz už časom, neviem, či si moje telo proste na to navyklo alebo čo a mám pocit, že je to zase také ako na začiatku. poznáte niečo overené? vyplatí sa ísť na tú kyselinu alebo je sú to zbytočne vyhodené peniaze?

domixie

ano ano, tiez tam. pocula, ze sme sa o tom rozpravali a takto potajomky sa objednala. by som to na nu vobec nebola povedala, ze prave ona by taketo nieco skusila. ja som si aj vsimla, ze je na nej nieco ine, ale mi nenapadlo pripisovat to tomuto :) ty sa pochval, ako si dopadla. som zvedava na tvoje dojmy z toho celeho :)