Pomalé odpisovanie od ženy

Príspevok v téme: Pomalé odpisovanie od ženy
Petricek91

Ahojte, mám 27 rokov, kočka má 24 rokov. Vídavali sme sa dlhé mesiace pri cvičení v posilňovni tak 2-3x týždenne. Raz som jej napísal a predstavil sa, hneď vedela kto som. Písali sme si veľa možno týždeň, strašne dobre sa mi s ňou písalo a mal som pocit, že máme nekonečne veľa tém, dokonca máme veľa spoločných záľub. Nesilil som to, do ničoho som ju netlačil, nechával som tomu voľný priebeh.

Po asi týždni sme sa stretli náhodou v posilňovní, zoznámili sme sa, rozprávali asi pol hodinu. Ja som začínal, ona končila. Potom sme si písali ešte zo pár dni a zrazu nastal zlom. Z ničoho nič. Miesto odpisovania behom pár minút alebo hodiny, tak odpisovala po niekoľkých hodinách, niekedy až ďalší deň. Síce mi hovorila, že má toho veľa a nemá vôbec čas, pretože robí diplomovú prácu do školy, chodí popri tom na brigádu a keď ma čas, tak sa aspoň chvíľu chce venovať svojím hobby a cvičeniu.

Jedného dňa som si povedal, že keď jej trvá pol dňa alebo celý deň odpísať, tak asi so mnou nechce už písať a proste som jej neodpísal. Do posilňovne som začal chodiť v iný čas a tak sa nestretávame. Prešli skoro dva týždne a ona neodpísala. Nič, ani bodku. Fotky, ktoré som mal na Facebooku mi však olajkovala vo veľkom.

Má vôbec význam sa namýšľať nad ňou alebo to radšej nechať plávať? Nechcem byť ten, ktorý sa vnucuje alebo ju do niečoho tlačí, je mi to proti srsti a mal som pocit, že sa asi vnucujem keď jej trvalo tak dlho odpisovať. Preto som s tým sekol. Beriem to tak, že ak by mala záujem, tak napíše aj sama. Alebo sa mýlim?

PS: Nemá nikoho, je slobodná.

anetta1000

Ale veď tam môže byť niekoľko dovôdov, prečo pomaly odpisuje. Mne sa často stáva, že nemám čas, alebo sa mi proste nechce práve s niekým vypisovať. Ale môže to kľudne znamenať aj to, že nemá záujem a takto nejak pomaly ruší kontakt, alebo ako by som to povedala.

jarmila1

Niekedy veru nie je cas odpisat na spravu hned. A mozno si ju len dievca precitalo a zabudlo odpisat. Ja mam ale skusenost taku, ze pokial ma dotycny prilis casto bombarduje spravami, tak jednoducho neodpisem. Skus teda radsej pockat ci sa ozve sama a uvidis si ma zaujem.

slobodnemaciatko

Pocuvaj Zdeno, ked ty prestanes byt nestaly a prelietavy, tak mozno nejaka bude odpisovat len tebe.
Lepsi poriadny kral ako nudny a nestaly princ, tak mas este co robit, aby si dorastol do krala.

Zdenko39

Ak ti žena neodpisuje alebo iba zriedkavo, tak prestaň myslieť na ňu a začni si hľadať inú. Pokiaľ žena o niekoho prejaví záujem bude mať potrebu s ním komunikovať a stretávať sa s ním. Ženy sú ľahko čitateľné a slová, teraz mám toho veľa sú iba zbabelé výhovorky. Pre toho svojho princa si každá žena nájde počas dňa aspoň kúsok času nech už je akokoľvek vyťažená, lebo ho má rada a chýba jej.

Petricek91

V pohode, ďakujem vám. Nechcem tvrdiť, že je mrcha, že sa so mnou hrala alebo čo. Možno len nevedela jasne povedať nie, aby som jej dal pokoj a bolo by po probléme. Nemám z toho ťažkú hlavu. Keď sa stretneme po večeroch v posilke, tak sa už len zakývam a nebudem sa púšťať do rozhovorov, maximálne sa jej tak spýtam na štátnice. Ešte raz všetkým ďakujem.