Pomalé odpisovanie od ženy

Príspevok v téme: Pomalé odpisovanie od ženy
Petricek91

Ahojte, mám 27 rokov, kočka má 24 rokov. Vídavali sme sa dlhé mesiace pri cvičení v posilňovni tak 2-3x týždenne. Raz som jej napísal a predstavil sa, hneď vedela kto som. Písali sme si veľa možno týždeň, strašne dobre sa mi s ňou písalo a mal som pocit, že máme nekonečne veľa tém, dokonca máme veľa spoločných záľub. Nesilil som to, do ničoho som ju netlačil, nechával som tomu voľný priebeh.

Po asi týždni sme sa stretli náhodou v posilňovní, zoznámili sme sa, rozprávali asi pol hodinu. Ja som začínal, ona končila. Potom sme si písali ešte zo pár dni a zrazu nastal zlom. Z ničoho nič. Miesto odpisovania behom pár minút alebo hodiny, tak odpisovala po niekoľkých hodinách, niekedy až ďalší deň. Síce mi hovorila, že má toho veľa a nemá vôbec čas, pretože robí diplomovú prácu do školy, chodí popri tom na brigádu a keď ma čas, tak sa aspoň chvíľu chce venovať svojím hobby a cvičeniu.

Jedného dňa som si povedal, že keď jej trvá pol dňa alebo celý deň odpísať, tak asi so mnou nechce už písať a proste som jej neodpísal. Do posilňovne som začal chodiť v iný čas a tak sa nestretávame. Prešli skoro dva týždne a ona neodpísala. Nič, ani bodku. Fotky, ktoré som mal na Facebooku mi však olajkovala vo veľkom.

Má vôbec význam sa namýšľať nad ňou alebo to radšej nechať plávať? Nechcem byť ten, ktorý sa vnucuje alebo ju do niečoho tlačí, je mi to proti srsti a mal som pocit, že sa asi vnucujem keď jej trvalo tak dlho odpisovať. Preto som s tým sekol. Beriem to tak, že ak by mala záujem, tak napíše aj sama. Alebo sa mýlim?

PS: Nemá nikoho, je slobodná.

pp

Si vo friendzone. Vobec by som to uz neriesil. Bab je mrte, mozes lopatou prehadzovat. Dalej, ked dakoho chcem, idem rovno na vec, nie? Alebo mam druhú možnosť, vyckavat a potom sa dočkám jedine tak chaosu v komunikacii. Ak si chlap tak zeny ocenia priamost. Ides na kafe? Nie? Nahodim usmev a ide sa dalej, vsak ak nechce, tak nechce, nie? A ak nemá zaujem, tak sa jej uz nevnucuj. A ten nick, kamo, no neviem.... Skor vidim chybu na tvojej strane. A ten výpočet, ze po VS byt apod. Snad je to uz dnes samozrejmost, ci?

Petricek91

Ďakujem za rady a názory. Nie je to o peniazoch, nevie ako žijem a kde žijem, nikdy som jej nepísal ako som po VŠ kúpil byt, splácam hypotéku, auto mam na cash, dovolenku a slušný život dokážem žiť. Mojim cieľom ale nie je chváliť sa bytom, autom alebo dovolenkami, o tom nepadlo ani slovo. Takisto som sa tieto veci nepýtal ani ja jej. Ani si nemyslím, že si v zvyšuje ego tým, ak ju niekto osloví a balí, vôbec mi tak nepripadá a v posilňovní si ide svoje - mp3 za opaskom, sluchadlá v ušiach a cvičí, s nikým sa nevykecáva.

Ani si nemyslím, že by som jej písal blbosti a preto nemá dovôd odpisovať, písali sme si o hobby čo máme spoločné, pýtal som sa jej na školu, sama sa veľakrát rozpisovala a pýtala sa ma otázky, ja som sa s ničím nechválil, pretože nemám rád chválenkarsku formu sebaprezentácie.

Pojdem dnes cvičiť, aj v nedeľu, aj v pondelok, tak pojdem pokecať ak tam bude. Uvidím a dám vám vedieť.

Antisexx

Podla mna je normalne napisat dotycnemu dovod preco si uz pisat nechce a nie len tak sa vyhovorit na pracu a neodpisovat. Vidiet ze je riadne hlupa ked fotky mu lajkne ale odpisat neodpise :D na to ma cas. Lol

momentik

Antisexx, to mu ma akoze povedat priamo, pises mi strasne blbosti, uz ma to nebavi ti pisat? Naznacila nieco ine, on sa nechyta, nie je na tej istej vlne, tak naco to silit.
Angelika, suhlas.

Antisexx

Tutanchamon ma toho vela ale fotky mu lajkovat stiha?
Clovek ktory ma toho vela na fb ani nechodi a ked sa tam dostane tak hadam si najde 5sekund na to aby odpisal. Kasli na nu ked nevie povedat dovod a namiesto toho sa vyhovori ze ma vela prace

Midaro

Divna dobo toto, vidiet sa 2-3x tyzdenne osobne na jednom mieste a pritom riesit len dake pisanie, smajlikov a lajky. Podla mna cakala viac, podla mna vsetky zeny cakaju viac od chlapa ako len toto. Tak zabojuj osobne a na pisanie sa vykasli uplne...

markaraa

Keby podla mna chcela, tak by si cas nasla. To ze ti lajkuje fotky, tak mozno su jej az tak lahostajny neni, no na vztah to asi teda nebude

Miki89

Asi zistila podľa fotiek že máš maalo loove a hľadá výhodnejšiu lásku :D
Dnes väčšina báb chodí do posilky hľadať sponzorov. Viem o čom hovorím, som tam skoro každý deň :)